• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie!

No, grono fanów ziemków nam powoli rośnie Smile Cieszy mnie to. Witaj! Jakie gatunki tych ryb miałeś/masz/planujesz mieć? Pochwal się nimi w Prezentacjach!
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Witaj Peterek. Ja mam na razie dwie pary brazylijskiego. Planuję jeszcze nabyć winemilleri (dwa olbrzymie samce już czekają u kolegi). Teraz Ty się chwal, co tam masz (może masz dziewczynki ww. gatunku?)Wink.
Pozdrawiam,
Darek
 
Podziękowania złożone przez:
Witamy nowego Ziemala Smile
 
Podziękowania złożone przez:
(08-10-2011, 16:46 PM)dator napisał(a): Witaj Peterek. Ja mam na razie dwie pary brazylijskiego. Planuję jeszcze nabyć winemilleri (dwa olbrzymie samce już czekają u kolegi). Teraz Ty się chwal, co tam masz (może masz dziewczynki ww. gatunku?)Wink.

Witaj Dator Smile
Chyba teraz pomyliles mnie z kims innym bo niemam pojecia o tych rybach co piszesz Wink
 
Podziękowania złożone przez:
Chodziło zapewne o carman'a, tak czy siak, witam Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Podziękowania złożone przez:
(08-10-2011, 19:59 PM)peterek napisał(a):
(08-10-2011, 16:46 PM)dator napisał(a): Witaj Peterek. Ja mam na razie dwie pary brazylijskiego. Planuję jeszcze nabyć winemilleri (dwa olbrzymie samce już czekają u kolegi). Teraz Ty się chwal, co tam masz (może masz dziewczynki ww. gatunku?)Wink.

Witaj Dator Smile
Chyba teraz pomyliles mnie z kims innym bo niemam pojecia o tych rybach co piszesz Wink

Tak, tak, rozpędziłem się, przepraszam. Faktycznie błędnie myślałem, że masz ziemiojady, pysie i wężogłowy. Ogłądałem Twoje prezentacje ryb i jestem już na bieżąco. Proszę o resetBlush i jeszcze raz witamWink.
Pozdrawiam,
Darek
 
Podziękowania złożone przez:
Nie przepraszaj Dator bo nic sie niestalo oprocz tego ze niewiedzialem o co kaman Big Grin
Hehehehe Wink
 
Podziękowania złożone przez:
(08-10-2011, 21:43 PM)peterek napisał(a): Nie przepraszaj Dator bo nic sie niestalo oprocz tego ze niewiedzialem o co kaman Big Grin
Hehehehe Wink

No tak, Ty sie grzecznie witasz, a ja od razu chcę jakieś dziewczynkiBig Grin
Pozdrawiam,
Darek
 
Podziękowania złożone przez:
Witam, nazywam się Łukasz, posiadam akwarium 260L, a w nim parkę pielęgnic pawiookich, parkę zeberek oraz stado zbrojników niebieskich.
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć. Coraz więcej tu Łukaszow Wink
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości