• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jak się nasze forum miewa?

#51
Powiem tak... zanim tu trafiłem nie używałem łaciny poza tą podwórkową Smile nawet w moim jedynym zoologu wszystkie opisy ryb są po polsku. A takich , które nie mają polskich odpowiedników po prostu tam nie ma do kupienia Smile jak kupowałem tam moje pierwsze barwniaki były to po prostu szmaragdy. Dopiero gdy szukałem panny dla mojego wdowca wglebilem się w to ile ich jest i jak się naprawdę nazywają. I owszem dla odróżnienia niuansów łacina jest chyba niezbędną. Ale jak taki kilkulatek próbujący sił w akwarystyce ma rozmawiać z kolegami.? Bez polskich odpowiedników nawet nie zapamięta jakie ma rybki Smile jak będzie już pasjonatem i maniakiem przyjdzie czas na łacinę.

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
Jak wyglądają obecne statystyki aktywności forum?
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
Zerowe, bo się Google Analytics nam popsuło. Wink Zobaczymy czy uda się odzyskać statsy od lipca 2021.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
Dawno , badzo dawno odwiedzalem te strone .
Zastanawiam sie jak wygladaja statysyuki aktywnosci tego  forum . Moze program do analiz juz dziala...?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
Nie, nie uruchomiliśmy Google Analytics, zmieniło mocno formułę do stricte biznesowej, która nie pasuje do naszej działalności.

 
Ale nie potrzeba usług zewnętrznych by zauważyć, że ruch mocno poleciał w dół. Użytkownicy poprzenosili się na facebooka.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
Niestety :-(. Ale w dalszym ciągu jest to jedno z bardziej aktywnych wśród odwiedzanych przeze mnie. I oby tak dalej, bo to niezastąpiona skarbnica wiedzy, przede wszystkim dzięki grupie aktywnych pasjonatów z fantastyczną wiedzą o akwarystyce. W dalszym ciągu tęsknię za starym, dobrym pl.rec.akwarium, ale to se ne vrati.
Pozdrawiam Smile
Tomek B.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#57
Ja też, pisali wielcy i ci maluczcy, do tego stopnia że ocierało się często o naukowe podejście.
[-] Post w-2 otrzymał 1 polubień od:
  • Tomek B.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#58
To  jak "się ma " nasze Forum wyłącznie zależy od nas samych. Jeżeli nadal będziemy  dzielić się naszymi doswiadczeniami, odpowiadać na pytania innych, prowokować konstruktywną dyskusję w przypadku niejednoznacznych tematów oraz zakładać nowe wątki to ożywimy trochę aktualnie uśpione miejsce. To nie kwestia tego, ze dyskusja przenosi sie na grupy w fb. Tematów związanych z pielęgnicami jest tak wiele, że tylko nasze chęci decydują o ilości postów. Myślę, że naprawdę warto zawalczyć o to miejsce. Wakację trochę "spowalniają" akwarystykę ale nie jest to problem.
[-] Post wet-aqua otrzymał 3 Lubię to od:
  • darianus, Ruki, Zimna Zośka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#59
W wakacje zazwyczaj był mniejszy ruch. Wiadomo, czas wyjazdów, urlopów, pogoda też nie sprzyja akwarystyce. Ja sam teraz korzystam z dwóch ostatnich miesięcy sezonu pstrągowego i większość czasu wykorzystuję na wyjazdy na ryby... Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#60
FB bym się nie przejmował. Może miałem pecha i nie natrafiłem na fajną grupę, ale tam gdzie jestem "dyskusje" to marzenie. Trwają do następnego nowego posta z oskarami w roli głównej i dotyczą zawsze wielkosci zbiornika Smile jeszcze nigdy nie prosiłem tam o radę bo z aktywnych fbusiów może jednemu lub 2 bym zaufał...
Tu faktycznie sezon ogórkowy... widać też, że kilka osób kiedyś czesto piszacych gdzieś znikło... widzę zresztą po sobie, że mniej się udzielam. Ostatnio miałem prawie 80 nowych nieprzeczytanych postów, co nigdy mi się nie przytrafiało.

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości