• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: AQUARAK - oferta

#21
Panamius powinno być Smile wcześniej Cryptoheros panamensis.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Bo właśnie pierwsze foto mi jakie wyskoczyło to jakiś strzępiel i o co tu kaman? Huh
Ale widzę mózg forum cały czas na straży Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
To są ryby-nemesis naszego Admina. Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Jak je w końcu dopadnie to zapuści włosy? Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Jak mu w końcu przeżyją dłużej i się rozmnożą, tak Tongue
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Kurcze, moja pomyłka, poprawiam Wink dzięki Piotr Smile
[Obrazek: baner.channa.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Widzę, że czas przyszykować zbiorniczek na powtórkę z Enigmami
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
A ja chciałbym przestrzec przed kontaktami handlowymi z Aquarakiem i zalecić daleko posuniętą ostrożność, ponieważ może się zdarzyć, że i ryb nie zobaczycie i swoich pieniędzy. Do rzeczy, otóż wybrałem z aktualnej oferty 6 szt. Pterophyllum Leopoldi 50 zł/szt.) 7 szt. C. Sterbai (10 zł/szt.) i 10 O. Affinis (5.5 zł/szt) i łącznie z kosztem przesyłki konduktorskiej - 35 zł - czyli łącznie 460 zł - przesłałem na konto Aquaraka. Ten obstawał, by przesyłka doszła do skutku w dniu 23.12., wtedy bowiem jedzie do Jarocina i stamtąd nada paczkę pociągiem, a ja odbiorę paczkę o godz. 18.36 na stacji Łódź - Widzew. Aquarak polecał bym stawił się punktualnie, żeby ryby nie pojechały do Krakowa. Zgodziłem się na te warunki i czekałem. W dniu odbioru, ok. godz. 14 wysłałem zapytanie o to, czy wszystko jest aktualne. O 17 wyruszyłem, żeby z Ozorkowa dojechać na dworzec Łódź - Widzew. Gdy byłem u wjazdu na autostradę w Emilii, dostałem odpowiedź od Aquaraka, że nie zdążył na pociąg i nie wyśle ryb w dniu 23.12., proponując wysyłkę nazajurz, o godz. 10.30 na rzeczonym dworcu w Łodzi. Ponieważ w związku z wigilią miałem szereg spraw do załatwienia i nie miałem ani czasu, ani możliwości dojazdu tego dnia do Łodzi, zażądałem zwrotu pieniędzy. Aquaraka nie interesowały moje plany wigilijne i dalej obstawał za wysyłką ryb w tym dniu, a gdy odmówiłem, stwierdził że pieniędzy mi nie zwróci, sugerując też, że nie odzyskam ich w drodze sądowej. Stan na dziś jest taki, że nie mam upragnionych ryb i pieniędzy w kwocie 460 zł. No i czeka mnie sądowa przeprawa o odzyskanie swoich pieniędzy. Na dowód powyższych twierdzeń posiadam skan rozmów z Aquarakiem. Tak więc uważajcie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Ja natomiast mam inne zdanie i  bardzo polecam. Szybko, konkretnie i ryby dosłownie pod dom! Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
hmm , Ja dosłownie kilka dni temu odebrałem rybę co prawda przez bla bla , ale kontakt wzorowy . Chociaż po rybę musiałem jechać o 02PM a planowane było ok 01PM ale to już wina po stronie przewoznika ( chociaż z nim też b dobry kontakt) Z Rakiem nie było problemu pytał się czy wysyłać pomimo póznej h "dostawy".
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości