• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Nieprzeczytane posty

#1
Mam taki problem na telefonie z czytaniem forum - otóż po przeczytaniu nowych bądź nieprzeczytanych postów nie znikają one - nadal są w nieprzeczytanych.
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Hmm... Problem chyba tkwi w przeglądarce w Twoim telefonie. U mnie nic podobnego nie zaobserwowałem - po przeczytaniu wszystko jest aktualizowane. Oczywiście po wyszukaniu nowych, bo system przeglądania nieprzeczytanych postów działa na zasadzie takiej, że w momencie wyszukiwania tworzona jest tymczasowa tabela z wybranymi postami i w ramach tej tabeli te posty pozostają nawet po odświerzeniu wyników wyszukiwania (chociaż są one oczywiście oznaczone jako przeczytane). Trzeba wykonać ponowne wyszukiwanie, aby została utworzona nowa lista.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Wiem,że trzeba ponowne wyszukiwanie zrobić. Przeglądarkę mam operę mini najnowszą -niestety chrome po ostatniej aktualizacji nie chce się uruchamiać. Są jeszcze jakieś dobre na telefon?
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Przeinstaluj przeglądarkę. też używam Opery Mini i nic takiego nie zauważyłem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Ja na androidzie używam Opera Mobile i jest ok. Mini jest zbyt okrojona.. Tyle, że w sumie ja nie wiem jaki masz telefon, z androidem?
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Kiedyś był dobry Fajerfoks, ale zrobiła się straszna kobyła i zaczął tak zamulać mój telefonik, że zrezygnowałem Sad Teraz używam systemowej przeglądarki i jest ok.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(09-04-2014, 20:58 PM)mei napisał(a): Ja na androidzie używam Opera Mobile i jest ok. Mini jest zbyt okrojona.. Tyle, że w sumie ja nie wiem jaki masz telefon, z androidem?

To prawda, ale ma tą zaletę że nie pobiera domyślnie elementów stron które nie są niezbędne do poprawnego jej wyświetlenia. pozwala to przyspieszyć ładowanie i zaoszczędzić transfer.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(09-04-2014, 20:58 PM)mei napisał(a): Ja na androidzie używam Opera Mobile i jest ok. Mini jest zbyt okrojona.. Tyle, że w sumie ja nie wiem jaki masz telefon, z androidem?
Sony Xperia T -Android 4.3
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości