• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sprawy techniczne - jak usprawnić...

Każdy w czymś jest dobry , jeden technik drugi humanista , jest NAS wielu .Osobiście żałuję ,że nie potrafię pięknie przekazać swoich doświadczeń papier/komputer co by sprzyjały rozwojowi temuż forum . Jeśli będą ludzie którzy zredagują nie zawsze sensownie napisane teksty to może dojdzie wiele doświadczeń ... Smile
...wiem , że tacy są Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(23-02-2014, 21:02 PM)Killifish napisał(a): Drogi Jacku Smile Odpowiem w imieniu Teamu
Pracujemy nad tym. Albo coś się robi dobrze, albo nie robi wcale. Prosta zasada. My chcemy dobrze.
Mamy także inne obowiązki "forumowe" nie wspominając o prywatnych. Zatem, trzeba zrobić konkurs Wink , trzeba czytać wszystkie posty jak sie jest modo-adminem, trzeba pisać artykuły do M@gazynu nr 2 Tongue, bo inni tylko by chcieli gotowca a jak mówili starożytni górale "robić nie ma komu" Wink

Zatem, działamy, zaraz po wydaniu kolejnego numeru M@gazynu, ruszymy z bazą. Przyznajemy, że brakuje nam kogoś super dobrze znającego się na PHP, bo wielu z nas jest samoukami i bawimy się tym, co robimy, zatem także bawimy się w C.pl.

Dajcie nam trochę czasu, już wystarczy, że nasze partnerki patrzą na nas, często-gęsto, spod byka, że spędzamy na C.pl czasu a czasu, ale faktycznie, jest tu dużo do robienia, czego często, bezpośrednio na forum nie widać.

Pozdrawiam w imieniu Teamu Smile
Aaaa czyli nic....niczego nie przegapilem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Może tylko mnie to irytuje, ale czy można by poprawić godzinę na serwerze? Forumowy czas śpieszy o 2,5 godziny. No chyba że to taka strategia moderatora co by ludzie nie ślęczeli przed kompem po nocy Smile
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Mój się nie śpieszy.

25 znaków.
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(25-11-2014, 23:13 PM)dzikakuna napisał(a): Może tylko mnie to irytuje, ale czy można by poprawić godzinę na serwerze?

Zmien sobie ustawienia w profilu Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Otóż to - czas serwera jest ustawiony na GMT+1. Wystarczy ustawić poprawną strefę w profilu i będzie cacy.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
he he dzięki, gdzieś tam w środku, pod tą masą mięśni tkwi we mnie malutka, głupiutka blondynka Wink
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Proponuję w dziale Prezentacja dodać nowy dział: "Co zrobiliście dzisiaj dla swojego akwarium/co się wydarzyło"
To pomysł z innego forum nie związanego wprawdzie z akwarystyką ale wg. mnie bardzo fajny.
Można wpisywać, że np. dzisiaj zamontowałem nowy filtr mechaniczny lub samica łożyła ikrę w kokosie, podmieniłem wodę itd.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Witam.

Czy nazwy tematów, działów można również opisać po angielsku ? W nawiasie np. Mam kilku znajomych którzy mimo szczerych chęci odpuścili sobie to forum. Wg ich wypowiedzi nie ma problemu przetłumaczyć zawartości tematu. Najtrudniej jest trafić na to czego się szuka.


Tak tylko pytam w ich imieniu.
 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Działy to raczej nie problem, ale tłumaczyć tytuł każdego tematu z osobna to trochę syzyfowa praca.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 8 gości