• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sprawy techniczne - jak usprawnić...

#91
OK, uaktualniłem co się dało. Niestety na razie musiałem wyłączyć funkcję "nieprzeczytane posty", bo powodowała błąd. Jutro spróbuję ją przywrócić.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#92
Może warto by było zmienić treść pytań na jakieś inne, trudniejsze. Nie wiem jakie pytania są używane ale jeśli np. o stolicę Polski, to jest to dość łatwe do wyczajenia przez bota czy spamera Wink
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#93
Tak jak sugerowała mei pytania zostały ograniczone do jednego, ale za to trudniejszego. Może to było powodem ataku botów. W każdym bądź razie przy okazji odświeżyłem skrypt forum i nieprzeczytane posty znowu działają. Automatycznie wgrały się też nowe emotikony, ale nie wiem, czy czasem stare nie były fajniejsze.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#94
Mam sugestię odnośnie paska na którym jest panel użytkownika ,lista znajomych itd.Dobrą opcją podejrzaną na innych forach była by pokaż moje posty po prostu nie trzeba szukać po wszystkich tematach tylko wszystkie dyskusje w których bierzesz udział są w jednym miejscu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#95
niedługo zabraknie miejsca na tym pasku ale mnie również przydała by się taka opcja, bardziej niżeli np. "Lista znajomych"
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#96
To jest rzeczywiście przydatna opcja, wasza sugestia zostanie rozpatrzona niebawem Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#97
Nie wiem czy ktos juz o tym nie pisal, ale miloby bylo gdyby klikajac Pokaż nieprzeczytane posty i wybierajac interesujacy nas temat forum odsylalo do pierwszego nieprzeczytanego posta zamiast do poczatku tematu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#98
Knowhow, wystarczy kliknąć na zieloną strzałkę przy temacie. Ona wtedy kieruje Cie do pierwszego nieprzeczytanego postu.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#99
Dzieki Ruki bardzo mi to umili zycie, jeszcze bardziej na mobile.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Mam pytanie odnośnie zmiany w regulaminie, dotyczącej wstawiania zdjęć. Rozumiem cel tego, aby dawać fotki jako załączniki ale trochę obawiam się jak to wpłynie na stabilność forum. Zdjęć wstawiamy dosyć sporo, każde z nich trochę waży.. Czy serwer na którym stoi forum to wytrzyma? Wiem, że forum stoi na arvixe.com i tam niby przestrzeń dyskowa i transfer są nielimitowane nawet dla podstawowego pakietu ale jednak forum co jakiś czas się sypie i widać, że problem dotyczy właśnie serwera i być może zapytań do bazy.
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 10 gości