• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Guianacara owroewefi

Stan na dziś = pięknieją Smile

   
   
   
   
   
   
   
   
   
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Najładniejsze Gujanki i tyle. Są jeszcze ładne jak np. dacrya ale te są chyba jednak nie do pobicia.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Piękny gatunek i najładniejsza odmiana.
Moje mają już niecały 1 cm a już dostały ten pasek przebiegający pionowo w połowie ciała. Nie mogę się doczekać jak wyrosną na takie jak Twoje.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(20-09-2015, 23:25 PM)Sloma napisał(a): Piękny gatunek i najładniejsza odmiana.
Moje mają już niecały 1 cm a już dostały ten pasek przebiegający pionowo w połowie ciała. Nie mogę się doczekać jak wyrosną na takie jak Twoje.

Ryby piękne to fakt.
Co do wzrostu to wg mnie jedna z najwolniej rosnących ryb.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Movie spam, jedna para pilnuje jajek Wink a druga przymierza się do przygotowania lokalizacji pod jaja Big Grin

[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
rewelacyjnie się ogląda, niedługo znów wpadam zobaczyć na żywca...a wproszę się co mi tamWink
Fajnie ten korzeń jest ułożony, jest fajna miejscówka na tarło, podsunąłeś mi pewien pomysł tylko podobne korzenie muszę znaleźćSmile
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Z której rzeki francuskiej gujany odławia się te ryby ? Albo inaczej które rzeki zamieszkują.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
"Marowijne, Suriname, Saramacca, and Coppename River basins in Suriname and the Marowijne River basin in French Guiana"

info z:  http://www.fishbase.org/summary/47058
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(20-09-2015, 23:25 PM)Sloma napisał(a): Piękny gatunek i najładniejsza odmiana.
Moje mają już niecały 1 cm a już dostały ten pasek przebiegający pionowo w połowie ciała. Nie mogę się doczekać jak wyrosną na takie jak Twoje.

Jak tam smrody ?

Ja właśnie w końcu się zabrałem aby odchować z 20 szt. Chce dokładnie udekumentować tępo wzrostu na 2 grupach. (różne akwaria, różne pokarmy itp.)
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Cały czas małe jeszcze. Potwierdza się teza że rosną bardzo wolno. Mają już jakiś 1 cm. Chciałem wrzucić zdjęcie ale mam tak słabe oświetlenie że na zdjęciu ryb nie widać.
No to ciekawe eksperymenty robisz, będzie materiał na jakiś artykuł Smile
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości