• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Guianacara owroewefi

#71
Marti tylko para tak ma reszta ryb oddycha spokojnie :-) jak caly dzien biegalbys sprintem hehe tez bys tak mial..... ruch tafli wody jest ogromny z obu kublow tymbardziej ze wyloty so ponad tafla co zreszta slychach na filmie :-) dotego dziala jeszcze fan 1.
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#72
Aha, no pytam, bo reszty ryb za bardzo nie widać Wink Fakt, zadyszki na pewno bym dostał Big Grin
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#73
Spoko :-) dzis juz mlodych prawie nie ma ale za to,druga para niedlugo wyprowadzi bo wlasnie ponownie maja tarlo :-) a dominant tak jak widac na filmie dalej szaleje hehe...
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#74
Znowu spam :-) ,,,, ehh gujanki sa jak telenowela,,, dominant doszczetnie przegonil swoja wybranke i przeja samice drugiego samca a ten biedny probuje ja odbic :-) ale ta chyba dokonala zdrady....

[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#75
Poniżej filmik tym razem jakości HD Smile przedstawiający ubarwienie tych gujanek podczas opieki, młode niestety już się pochowały na noc w jamie.



oraz foty...

   
   
   
   
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#76
2 foty pary z młodymi jednak poprzednie dużo lepiej wyszły z doświetleniem baniaka Sad

   
   
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#77
Mega ładne te guianki, mam do nich ogólną słabość chyba
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#78
Ja rowniez,,, po tym jak zobaczylem Quby foty o G.geayi Wink ale ze juz sie o nich naczytalem chcialem z innym gat. sprobowac i tak nawinely sie te u Arsika, ktore z red checkow przerodzily sie w G.owroewefi co mnie bardzo ucieszylo Big Grin i teraz jestem szczesliwym posiadaczem 2 par. Jeszcze nie sa w pelni wybarwione ale to powinno przyjsc z czasem.... wszystko przed Toba Wink moge tylko potwierdzic, ze sa warte uwagi !
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#79
Najbardziej właśnie podobają mi się geayi i owroewefi, już się nie mogę doczekać kiedy przyjadę do Ciebie po moje maluchy, ale przynajmniej zbiornik trochę bardziej dojrzeje do tego czasu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#80
Parę fotek drugiej pary ten samiec nie jest aż tak pomarańczowy lecz z tyg na tyg przybywa mu kolorku Smile

   
   
   
   
   
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości