• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [270]Sepherosolniczka czyli słodkie są nudne ;)

#11
A który się nie polipuje? U mnie no3 od dłuższego czasu i xenia, koral który lubi lekkie bagienko - zanika już :/ Ale za to inne się rozkwitają.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Witam Smile
Będzie ładnie, co ja mówię! Już jest!!
Ale powiem przewrotnie - nie wierzę, że testu nie było żadnego - bo choćby na zasolenie być musiał, wprawdzie to nie taki "tradycyjny" ale jednak. Informacja o braku żadnego może wprowadzić kogoś początkującego w 'zdrowe' kłopoty...

Przewrotność nr 2 : hehe, LowTech z odpieniaczem w obiegu to nie LowTech, choćby i na pompce od roweru Wink a kostka lipowa, heh, niezły szpas Wink

Tak poważniej już - u mnie dojrzewa coś podobnego - cyjano przeszło prawie niezauważalnie, glony przedwczoraj zaczęły się odrywać i wręcz zanikać... - z pięknych zielonych łąk zostają kłaczki...
Ale ja "pędzę" na płytkim DSB (jakkolwiek to brzmi absurdalnie) i kiepskim (jak na razie) refugium. Odpieniacz chodził na razie tylko tydzień.

Życzę sukcesów!!! Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
A ja się zapytam gdzie mieszka teraz Mantis?
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
@Tomas: Ten odpieniacz wisi sobie a muzom... Niczego nie wypluwa, nie chce mi sie go ustawiać. Czyli można przyjąć iż robi za napowietrzacz.
@filas: Mantis ma swój lokal w regale, a dokładnie zamieszkuje szczepkarium. Na rafę go nie wpuszczę, szkoda żyjątek.

Mała aktualizacja:
[Obrazek: apAdtd6.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Nuda nuda i jeszcze raz nuda. Takie akwarium dla dzieci ... bo kolorowe Wink Wody nie musiał byś dolać? |albo dosyp 20kg soli to się poziom wyrówna Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
To ks(x?)enia tam na szybe wlazła?Tongue Ładne, ale aranżacja sprawia wrażenie takiej, która się zaraz zawali..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
@Sverting Wymiary akwa deteminują aranżację: 150x30x60h (akwa w ścianie), ciężko tam coś tradycyjnego zbudować.
@tatakuby1 Dlatego uważam iż powinieneś trwać w słodkofilii ;p
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości