• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [30][Azja] Zatopione wzgórze -Kolcobrzuchy karłowate

#11
Szkoda ze pomieszales tennelusa i brasiliensis, bo to sie troche mija z celem. Obie roslinki podobne i ekspansywne bardzo. L. Brasiliensis wymaga zyznego podloza i rosnie extra, choc swiatla moze miec za malo. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Ale marudzicie, jak moherowe babcie pod krzyżem Tongue Ja może jedynie dałabym tu dodatkowy korzeń i tylko bym czekała aż zacznie zarastać. A kolcobrzuchy są zajebiste, miałam okazję obserwować te ryby długi czas i one same w sobie są mega atrakcją zbiornika. A wy się trawek czepiacie jak jacyś fanboy-e T. Amano Big Grin
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Cytat:Ale marudzicie, jak moherowe babcie pod krzyżem Tongue
Przypominam, że to forum a nie kółko wzajemnej adoracji. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Daleko mi do tworzenia kółek wzajemnej adoracji. Jak mi się coś nie podoba, to też umiem o tym napisać, w końcu to ważne. Ale po prostu rozbawiło mnie, że w sumie macie uwagi do takich drobnych rzeczy jak gatunki trawek itp. (stąd mój komentarz o moherach, który miał być wyrazem rozbawienia a nie oburzenia). Ja nie powiem, żeby to akwa mnie szczególnie powaliło na nogi ale ogólny kształt mi się podoba. Ja może też bym inaczej to urządziła ale każdy ma swój gust, pomysły i możliwości.



Ogólnie mam dziś dobry humor i lekką głupawę. Może niepotrzebnie pokazałam to w poście powyżej, bo chyba nie zostało to tak odebrane.
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Cytat:Ale po prostu rozbawiło mnie, że w sumie macie uwagi do takich drobnych rzeczy jak gatunki trawek itp.
Bo chyba po to jest forum, by zwrócić uwagę na to czy dane dwa gatunki trawek tworzą dobrą kompozycję. Wink Czy to jak lilaeopsis poradzi sobie przy jałowym podłożu i słabym oświetleniu. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Fajne ryby( przypominaja mi kosmite IT Tongue) , aranz, coz, dyskusyjny i nie w moim guscie. Zielono OK, ale wole w sposob bardziej "chaotyczny", te "poukladane" trawki poki co sa nieco schematyczne, kamolce tez bym nieco "porozrzucal".
540L; 2szt. Vieja hartwegi. Wreszcie to wygląda dobrze! Czekam na młode.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Generalnie jest super, ale jedyne przez co akwarium traci na wyglądzie to to Mikrozorium na środku akwarium.

Ryby są super. Sam nie raz miałem okazje być ich posiadaczem, ale nigdy nie potrafiłem się zdecydować
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(15-10-2012, 17:29 PM)Pley napisał(a): Ryby są super. Sam nie raz miałem okazje być ich posiadaczem, ale nigdy nie potrafiłem się zdecydować
Na co nie potrafiłeś się zdecydować? Smile

Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Ryby są ekstra, ale też kilka razy podchodziłem do nich i jak były na miescu to się zastanawiałem. A później zamawiałem z drugiej częśći wyspy Big GrinBig Grin
Paweł jak z karmieniem, jedzą u Ciebie coś innego niż ślimoki? Bo moje łajzy nic nie ruszają, oprócz skorupek Wink Jeszcze żywą ochotke spróbuje.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Nie chcą jeść mrożonek ani płatków, nie wykazują żadnego zainteresowania Wink
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości