• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Barwniak szmaragdowy - porównanie lokalizacji.

#1
Siemka,

mały zbiór fot Smile. Lewa samce, prawa laski. Górny, niepodpisany to bipinbi.

   
www.hassar.eu - importy prosto z gorącej zachodniej Afryki - tanio, drogo, konkretnie Smile
www.sumiki.pl - pierwszy polski portal o sumach (wykasowałem bazę niechcący ale mam backup - niedługo będzie śmigał)

Proud member of ACSI
http://silurus.acnatsci.org/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Ładniutkie są te Nyete - samice żółte jak Apisto.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Przepiękne bez wyjątku! Świetnie się prezentują na ciemnym podłożu. W takich chwilach żałuję, że zdecydowałem się na solniczkę Sad
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Adam, p..., hmmm, olej solniczkę, załóż barwniakarium. Wink Tylko bez takiego podłoża, bo sobie pyski połamią. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Nie raz już o tym myślałem, ale nie mogę dopóki nie osiągnę zadowalającego efektu Smile Inaczej byłaby to kapitulacja, dlatego na razie nie mogę odpuścić solniczce Wink

A co do podłoża, to są dostępne ciemne a nawet czarne piaski.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Piękne.
Nyete przypadły mi najbardziej do gustu.
Czy poszczególne formy różnią się stopniem agresywności ?
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Co jeden to ładniejszy Big Grin ale Lokunje, mój faworyt.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(15-06-2012, 18:34 PM)Zimna Zośka napisał(a): Co jeden to ładniejszy Big Grin ale Lokunje, mój faworyt.
Moje jutro trafią do docelowego baniaka. Smile

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(15-06-2012, 20:58 PM)Ruki napisał(a):
(15-06-2012, 18:34 PM)Zimna Zośka napisał(a): Co jeden to ładniejszy Big Grin ale Lokunje, mój faworyt.
Moje jutro trafią do docelowego baniaka. Smile
Aż zazdroszcze, ale nie można mieć wszystkiego. Po powrocie do polski napewno postawie jeden baniak dla barwniaków.

Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Hej,

różnią się stopniem agresywności. W sumie samce to po prostu samce ale u samic trafiają się takie całkiem luźne jak i takie mega wredne. Lokujne akurat są jednymi z agresywniejszych jeżeli żyją w grupie Smile. Makourki też są dosyć zadziorne. Bipinbi bardzo spokojne, tak samo Lobe. U Nyete i Edea ciężko mi powiedzieć bo mam za mało ryb żeby wyciągnąć rzetelne wnioski.

Podłoże bardzo z dupy na hodowle Smile, ale do foto baniaka szkoda mi było seachomowskiego piasku brać Smile.
www.hassar.eu - importy prosto z gorącej zachodniej Afryki - tanio, drogo, konkretnie Smile
www.sumiki.pl - pierwszy polski portal o sumach (wykasowałem bazę niechcący ale mam backup - niedługo będzie śmigał)

Proud member of ACSI
http://silurus.acnatsci.org/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości