• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [8. PCW] Lubiatów 2022

#41
Z domkami zawsze są jakieś cyrki, to integralna część zabawy Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
Siema Wszystkim!!!
Dzisiaj rozmawiałem z panią Prezes i wszystko jest już gotowe i czeka na Nas. 
Od dnia dzisiejszego działa juz na terenie ośrodka restauracja w której będziemy się stołowali. Jest tam również piwo Smile

Apropo jeszcze kilku spraw organizacyjnych. 
Otóż przy domkach nie ma grilli , wiec jak ktoś może to niech weźmie ze sobą . Ale pod wiatą gdzie zapewne zrobimy integracje jest jakiś duży grill z którego normalnie możemy korzystać. Także Admin weź że  zasponsoruj brykiet jakiś  [Obrazek: rotfl.gif]
Jest jeszcze taka mała sprawa finansowa. 
Każdy z uczestników musi zapłacić opłatę klimatyczną która wynosi 2,5pln od osoby za dobę. To płacimy gotówką w recepcji. 
Dodatkowo o czym wam nie wspomniałem (bo zapomniałem) jest jeszcze opłata za media za każdy domek osobno. Są to ponoć groszowe sprawy. Jeżeli ktoś nie bedzie chciał tego opłacić to ja pokryje ten koszt bo najnormalniej w świecie zapomniałem o tym wam napisac wcześniej Big Grin
Ale to też ja zapłacę po naszym pobycie i najwyżej wyślę wam ile wyszło tej dopłaty. 

To było by na tyle. 
Pogoda zamówiona!!!  
Przyjeżdzajcie bezpiecznie z humorami!!!!
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
[-] Post tatakuby otrzymał 2 Lubię to od:
  • galimedes, piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
Ja już się nie mogę doczekać tak, że chyba już w ten weekend będę spakowany Big Grin
(24-06-2022, 11:38 AM)tatakuby napisał(a): Także Admin weź że  zasponsoruj brykiet jakiś 
Kupię worek, ale chyba lepiej węgiel drzewny? Ja nie mam żadnego małego gryla więc kto ma to brać i zgłaszać tutaj, żeby nie było nagle 10 Big Grin
 
(24-06-2022, 11:38 AM)tatakuby napisał(a): Pogoda zamówiona!!! 
I to lubię Okok
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
Hejka. Z powodow zdrowotnych niestety część mojej rodzinki nie przyjedzie. Będę więc sam.
Jakby ktoś potrzebował miejsca to nie ma problemu. Najlepiej rozmawiać z organizatorem.
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
Kurczę , szkoda...Moja żona miała nadzieję na pogaduchy z Twoją ...  ale dobrze że chociaż Ty będziesz ...
dobra strona to taka,że będziesz miał więcej czasu na rybyy...
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
Hej,
Niestety  jak to mówią z powodu "przyczyn niezależnych"/"siły wyższej", mpawy w tym roku nie będą na PCW, ale życzą Wam dobrej zabawy/pogaduch do rana/ciężkiej głowy do południa [Obrazek: haha.gif].
pozdrawiam
Paweł
Aktualnie - Apistogramma: kullanderii, sp alto tapiche, sp. miua, velifera.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
Ja już nie mogę się doczekać !!! jutro z rana obieramy kurs i ruszamy Smile Smile
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
(30-06-2022, 11:57 AM)galimedes napisał(a): Kurczę , szkoda...Moja żona miała nadzieję na pogaduchy z Twoją ...  ale dobrze że chociaż Ty będziesz ...
dobra strona to taka,że będziesz miał więcej czasu na rybyy...

Znów zmiana mała planów. chyba będziemy wszyscy i jutro wieczorem jak dobrze pójdzie. Jak nie to od soboty rano. Z młodym nie jest tak źle. Dam znać.
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
Do tej pory żadnych zdjęć Bezradny

Wygląda na to,że nawet fotograf pojechał po bandzie... Haha Oklasky
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#50
(21-04-2022, 12:42 PM)piotrK napisał(a): Z domkami zawsze są jakieś cyrki, to integralna część zabawy Big Grin

Melduję że wróciłem i to jak zwykle było wspaniałe PCW! Dziękuję Łojcu za organizację i wybranie doskonałego miejsca na PCW (zdecydowany top 3 wg mnie). Obiecuję fotorelację na dniach ale oczywiście jak ktoś ma ochotę na wrzuty swoich fotek to zapraszam.

I na koniec krótka uwaga - liczę na większą obecność forumowiczów bo w tym roku GSA dało radę a zwłaszcza jeden osobnik Big Grin

Do przeczytania!
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
[-] Post piotrK otrzymał 1 polubień od:
  • tatakuby
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości