• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Mój cichlidroom

#21
Z parilusami coś nagraj
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Musiałbym je mieć Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
To nie jest żaden problem
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Gratuluję relacji audio video Smile Super aranżacje i ciekawe gatunki, moją uwagę szczególnie zwróciły barwniaki Smile
540L - SA
540L - Malawi
540L - SA 
480L - Malawi 
480L - CA 
300L - CA - Amatitlania nanolutea F2
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
(12-11-2020, 19:47 PM)macioch napisał(a): Z parilusami coś nagraj

Jak to w końcu jest z tymi parilusami. Opinie są, że to urodeni mordercy, a tu tak się ładnie Ci się mnożą. W 100x50 parka da radę?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Piotrze mam pytanie odnośnie filtracji w 300 litrowych akwariach, gąbka jest w jakiś sposób przyklejona do szyb?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Cześć,
Nie, ma szerokość 50 cm czyli tyle co akwarium na zewnątrz, więc siłą rzeczy w akwarium jest trochę wygięta co robi miejsce na rurki i grzałkę. Z czasem jednak te gąbki lubią się przechylać (bo są za cienkie względem masy syfu, jaki w nich zalega) więc jakieś dodatkowe zabezpieczenie - zwłaszcza od góry - by się przydało.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Film rewelacja. Fiszrum super. 
Najbardziej zainspirowałem się .. Muszlowcami. Nigdy nie miałem ... a właśnie zwolnił mi się baniak 96x50x56 Mysl
Pozdrawiam,
Arek

Cichociemnym nie pomagam na PW Kotek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Ech, tak patrząc ma samiczki makoure na wspomnienia mi się zebrało...piękne. Oba samce nadal żyją, w tym samym akwa?
Co do gąbek w hamburgu to można tytką lub drutem pakowym przymocować do rurek

Sam pomysł fishroom mega sprawa - w przyszłym życiu na pewno Blush
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
(16-04-2021, 00:11 AM)AquaDreams napisał(a): Film rewelacja. Fiszrum super. 
Najbardziej zainspirowałem się .. Muszlowcami. Nigdy nie miałem ... a właśnie zwolnił mi się baniak 96x50x56 Mysl
Dalej podobają mi się te ryby. Akwarium praktycznie bezobsługowe. Niestety Alto shelle nie chcą się rozmnażać i mam wrażenie że trochę brakuje im miejsca na dnie. Ale za to do karmienia są zawsze pierwsze i zmiatają większość swoimi wielkimi pyskami. Polecam Wink

(16-04-2021, 18:13 PM)novi napisał(a): Ech, tak patrząc ma samiczki makoure na wspomnienia mi się zebrało...piękne. Oba samce nadal żyją, w tym samym akwa?
Co do gąbek w hamburgu to można tytką lub drutem pakowym przymocować do rurek

Sam pomysł fishroom mega sprawa - w przyszłym życiu na pewno Blush
Spoko pomysł z tymi trytytkami. Ale największy kłopot to fakt, że 5 cm grubości gąbki ustawione na cały bok z czasem robią się giętkie i próbują się przewrócić. Myślę że jak kiedyś osuszę te akwaria z regałów to zrobię normalne listwy ze szkła pod typowe narożne hamburgi. To lepsze i ładniejsze rozwiązanie.

Makoure niestety została mi para, i jeżeli by WAC nie wypalił w tym roku to rozważam kupno najzwyklejszych czerwonobrzuchych od kogoś z forum albo z dobrej hodowli.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości