• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]

cześć jestem Łukasz aktualnie mam około 7 szkiełek największe 550 litrów. Głównie miłuję się w flower hornach. Aktualnie mam 3 odmiany oczywiście każda w innym akwarium. Poza tym posiadam inne pielęgnice jak np. pomarańczowopłetwe, zebry, meeki a niebawiem będą vieje argentea, maculicauda oraz cytrynowe. Poniżej zdjęcie mojego najładniejszego flower horna red white oraz innego odmiany yellow

   
   
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć Szary841, hybrydy to nie najmocniejsza strona tego forum Wink Pokaż resztę.
 
Podziękowania złożone przez:
Hoś mam na imię Przemek witam wszystkich.
 
Podziękowania złożone przez:
A witamy, witamy... Zapraszamy do czynnego udzialu w dyskusjach. A propos hybryd chwile temu wspomnianych - owszem, nie popieramy ich hodowli, ale tez nie skreslamy takich hodowcow. Staramy sie wytlumaczyc im co zlego daja te hybrydy akwarystyce i co mozna z tym zrobic. Takze zapraszamy do dzielenia sie wiedza i doswiadczeniem w odpowiednich ku temu watkach Smile
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć wszystkim, jestem Maciek.

Akwarystyką bawię się od jakiegoś półtora roku. Wcześniej udało mi się rozmnożyć skutecznie apstogramma agassiziy w większym baniaku. Wtedy zakochałem się w pielęgniczkach.


Aktualnie prowadzę pseudo roślinniaka, a teraz przygotowuję kolejne małe akwarium dedykowane tylko pielęgniczkom. Traktuję to jako trening przed większym akwarium z większymi pielęgnicami.
 
Podziękowania złożone przez:
Witam.Mam na imię Rafał.Akwarystyką zajmuje się od hmmm ogólnie od małego razem z tatą Smile a od powiedzmy ok 20 sam.Ogólnie przeszedłem nawet polskie wody.Większość do tej pory to akwaria ogólne.Pyszczki również były,ale jakoś mi nie podeszły.W pielęgnicach "kocham"się od dawna i trzymałem je z sukcesami jak pawiookie(ryby z odłowu,dobrała się para sama z kilku młodych-reszta wróciły do Łodzi,moje rozmnażały się jak głupie hihihi) ,pomarańczopłetwe,niebieskołuskie,mekki,i chyba najbardziej które przypadły mi do gustu to para lepitody f1(tych nie udało mi się rozmnożyć).
Obecnie jeszcze zbiornik 122x66x66,skromne 530L
Plany to w następnym wątku Smile
Pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
Witam serdecznie. Mam na imię Monika. Akwarystyka to moja i męża pasja od ponad 10 lat. W tej chwili w naszym mieszkaniu stoją tylko dwa zbiorniki: 240l i 375l. Pielęgnice to moja pasja. 8 lat temu zakochałam się w pawiookich. Jednak po 8 miesiącach posiadania 3 sztuk w 200 litrach poszukałam im nowego domu.
W tej chwili do moich ukochanych ryb powróciłam i w 375 pływa trójka maluchów nominatywnych lub red tiger'ów - trudno powiedzieć bo maluchy i nie "pędzone" hormonami Smile 240l to dom Akar z Maroni i żyworódek. Plany na przyszłość ? Ogarnąć denitryfikator Tongue na bazie purigenu bo wszystko jest tylko trzeba do kupy złożyć Wink
 
Podziękowania złożone przez:
Witajcie, życzymy miłego pobytu na forum i zapraszamy do czerpania informacji jak i dzielenia się nimi - Pielęgnice to nasza pasja Okok Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć. Jestem Krzysiek z Aleksandrowa Łódzkiego. Na teraz mam akwarium 112 l i tam parę ramirezek ale juz kompletuję 450 l. Pewnie będę szukał porad dotyczących obsady.

Pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć. Marcin z tej strony się kłania.Akwarystyką zajmuję się kilkanaście lat.Na obecną chwilę posiadam trzy baniaki.Holender,morski i z bojownikiem Smile.Będzie czwarty, nowy. 450L z pielęgnicami, więc wszedłem na tą kopalnię wiedzy jakim jest to forum.Obiecuję, że jakąś cegiełkę dorzucę od siebie.
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 9 gości