• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]

Witam serdecznie

Mam na imię Dominik , zajmuję się hodowlą zbrojników .Polecił mi wasze forum kolega Trofek , szukam różnych informacji na temat wody a u was tu sporo takich rzeczy , niestety z pielęgnicami nie mam nic wspólnego ale poczytać ciekawych tematów nie zaszkodzi , no i w razie pytań o zbrojniki zawszę pomogę jeśli będę potrafił
 
Podziękowania złożone przez:
Witam serdecznie,
Mam na imię Kamil. Pierwsze przygody z akwarium zaczęły się ok. 10 lat temu. Przez ostatnie kilka lat zafascynowany byłem akwarium roślinnym, ale od 1,5 roku jestem szczęśliwym posiadaczem pielęgnic z CA, których charakter i opieka nad narybkiem jest o wiele ciekawsza od ogółu zdarzeń w akwarium roślinnym dlatego nie żałuję przejścia na pielęgnice Smile
 
Podziękowania złożone przez:
Witam.
Akwarystyka interesuję się od dziecka z długą przerwą, od paru lat powróciłem do tej pasji. Ostatnio zainteresowały mnie pielęgniczki, a to jest forum którego szukałem.
 
Podziękowania złożone przez:
To my witamy serdecznie i zapraszamy do udziału w dyskusjach Smile
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Podziękowania złożone przez:
Może trochę późno ale opowiem. Witam mam na imię Marcin. Pierwszą rybkę dostałem kiedy miałem 6 lat. Tak urodziła się we mnie pasja. Jestem także wędkarzem.
 
Podziękowania złożone przez:
To idealne połączenie,rybki w akwarium i wędkarstwo ale jak w moim przypadku głównie no kill Smile i same dduuużżżeee rybole
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich, mam na imię Przemek, trafiłem na to forum, ponieważ zamierzam rozpocząć przygodę z pielęgnicami, pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
Mam na imię Marek i jestem tu nowy.Zarejestrowałem się na tym forum po rozmowach z kolegami na targach we Wrocławiu a właściwie po namowie przez kolegę Tatakuby którego znam już dość długo.
Myślę że na tym forum dowiem się dużo ciekawych rzeczy w temacie akwarystyka a w szczególności o rybach pielęgnicach wszelakich odmian.
 
Podziękowania złożone przez:
Siemanko, witajcie na naszym forum Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć Marek. Czuj się jak u siebie czytaj i pisz do woli.
Pozdrawiam Łojciec
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 18 gości