• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]

Witamy sagitta Big Grin

Pierwszy, który nie napisał "witam" HuraOklasky
W nagrodę od chichlidae.pl moderatorzy postawią ci pomnik z miejscem do kopania w d... Tongue Wysmiewacz

A tak poważnie to musimy zatrudnić fizyka żeby objaśnił nam zasadę kurczenia się szkła zalanego cieczą Tongue
bo ja też nie byłem na tej lekcji Big Grin
d-_-b
 
Podziękowania złożone przez:
Big Grin Cześć sagitta, miło Cię tu widzieć.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
(26-11-2012, 10:34 AM)Topielec napisał(a): Witamy wszystkich nowych użytkowników! Smile
Dzień Dobry

Jestem nowym użytkownikiem. Mam prośbę/pytanie
Mieszkam w Poznaniu i zakładam właśnie zbiornik, jestem początkującym akwarysą (tzn kiedyś w dzieciństwie trochę....), zdecydowałem się na hodowlę Księżniczek z Burundi i chciałbym kupić od różnych hodowców kilka rybek tak żeby sparowały się osobniki (od różnych rodziców), czy jest to możliwe w Poznaniu? Czy ktoś ma jakąś radę jak to zrobić?

Pozdrawiam

Marek
 
Podziękowania złożone przez:
Witaj na forum,

Myślę, że najlepiej zrobisz, jak zadasz pytanie w dziale giełda. Tam najszybciej uzyskasz pomoc w kwestii zakupu ryb Okok Powodzenia!

Pzdr.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
ogłoszenie kupie sprzedam. olx.pl. allegro.pl i jest kilku handlarzy rybami w poznaniu napisz emaila do nich to ci przywiozą z giełdy jak sami nie maja. ale to bardzo popularna ryba wiec nie powinno być z nimi problemu.
 
Podziękowania złożone przez:
witam jestem nowy  i zaczynam przygodę z pielęgnicami  dopiero do tej pory wolałem inne ryby i  ubóstwiam krewetki też.
 
Podziękowania złożone przez:
Witaj Swierzak. Postaraj się używać w postach kropek i przecinków, a będziesz łatwo zrozumiany Smile
Skąd jesteś? Możesz to zawrzeć w profilu.
 
Podziękowania złożone przez:
Nieśmiało i dyskretnie zaglądam się przywitać Wink
Jestem Czarownicą o imieniu Samanta, w dodatku z Pruszkowa, ale mafii nie znam jakby kto pytał Wink 
Przez najbliższe tygodnie będę Was podglądać i podczytywać, oraz nabierać wiedzy, ponieważ po kwietniowo-majowym remoncie, który mnie czeka, mam zamiar przenieść się z Azjatyckiej krainy do krainy pielęgnic.
W salonie będzie to ok 300 L na Malawi/Tanganika (negocjacje trwają Tongue) a w pokoju córci stanie 112 BW Wink które chwilowo są domem dla azjatek po katastrofie  240L Wink
 
Podziękowania złożone przez:
Witaj Czarownico , rozgość się i wyczaruj sobie swoje wymarzone akwarium Smile .
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć Vanilka, cześć swierzak Hejka
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 6 gości