• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]

Witam!
od urodzenia wołają na mnie Krzysiek, jestem szczesliwym posiadaczem 360l akwarium, zasiedlonego obecnie parą Parachromis Motaguensis i 6 otoskami od dluzszego czasu, przed parachromisami  byla para Rocio Octofasciata... najpiekniejsze ryby jakie kiedykolwiek widzialem, do tego moj samiec byl niezwykly i posiadal "garba" na czole w dodatku byl baaaardzo agresywny teraz robi za pana w 450l pewnej pani ktora miala klopot z Rivaltusami ktore  przeganialy wszystko co sie ruszaloSmile


Jestem z Wrocławia
 
Podziękowania złożone przez:
Ahoj!
Wypadałoby się przywitać więc - witam!


Nie mam się czym pochwalić, gdyż zbiornik, który zakupiłem okazał się nieszczelny i dopiero wczoraj zalewałem wodę po długiej zabawie z klejeniem. 


Myślę, że jezeli nie pocieknie za jakiś czas możecie spodziewać się zdjęcia całości. 
Obsada czeka w zastępczym baniaku, 5xGuianacara stergiosi, 6xMaronii, 5x pterophylum s. ,1xL134. Chyba sporo tego jak na 300L ale wszystkie rybki są młode i wyjdzie w praniu co z tego zostanie. 
 
Podziękowania złożone przez:
Witaj adiyoshi
Nie łam się zbiornikiem. W akwarystyce czasami dochodzi do sytuacji raniących serce. Mam nadzieje że to Twoja ostatnia.
Pozdrawiam
===============
Pozdrawiam
damian
 
Podziękowania złożone przez:
Nie ostatnia... Dzisiaj przyjechała dostawa z nowiuteńkim fluvalem 406 i... i miał rozwalony pojemnik od spodu. Oczywiście trochę wody się polało bo nie zauważyłem pęknięcia przed napełnieniem.  Teraz zaczną się problemy, minus kupowania drogich rzeczy przez internet
 
Podziękowania złożone przez:
Przepraszam za OT ale z doswiadczenia wiem ze... jezeli zalozysz sobie bluze firmy kurierskiej i pojdziesz do sklepu w okolicy jakiegos ktory prowadzi sprzedaz wysylkowa to dostaniesz rabat na dzien dobry a jesli jeszcze jestes kurierem i troche znasz sie na akwarystyce to bedzie duzyWink pozdrawia kurier Dolnośląskiego Handlu LudźmiWink
 
Podziękowania złożone przez:
Witam!
Jestem tu nowy, więc uprzejmie proszę o wybaczenie wszystkich gaf początkujących użytkowników Wink
Posiadam na chwile obecną dwa akwaria 525l oraz 300l, oczywiście wszyscy wiecie że to za mało...więc w planach jest baniak  +/- 1300 L
Akwarystyką zajmował się mój ojciec odkąd pamiętam, teraz ja przejąłem pałeczke
 
Podziękowania złożone przez:
Witaj Smile Nie zapomnij o pokazaniu swoich akwariów w dziale Prezentacje. Miłego pobytu na forum.

Aha, jeszcze jedno:
(08-10-2013, 19:48 PM)piotrK napisał(a): To ja witam. 

I wita każdy, kto jest tu (na forum) od jakiegoś czasu. Zgodnie z naszą tradycją gość nie mówi/pisze "Witam" (co jest domeną gospodarza lub osoby starszej, również stażem), a raczej "Dzień Dobry" albo "Cześć".
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Witam szanownych AkwarystówSmile Mam na imię Radek akwarystyką zajmuje się od ponad roku mając wiele gatunków ciekawych ryb aż w końcu stałem się dobrym wujkiem pielęgnic pawiookich i managuańskich i to przez ten drugi model tu trafiłem i mam nadzieje że się dowiem tego czego potrzebujeSmile
 
Podziękowania złożone przez:
Czytam to forum oraz często tu bywam i teraz nie czuję się już gościem a stałym bywalcemSmile  więc czas się przedstawić: 
na imię mam Arkadiusz, mieszkam  w Gliwicach, trzy lata temu zakupiłem ogromne prawie 240 litrowe akwarium, do dziś to moje pierwsze i jedyne.
Teraz wiem! Kupiłem wadliwe, skurczyło się  i przestało być  ogromne (na fizyce uważałem ale tego zjawiska nie omawiano).
Teraz w tym mini domku, subiektywna ocena (aż strach wyjawić co tam chciałem wsadzić) teraz czas na poważną akwarystykę i czerpanie z tej skarbnicy wiedzy (słodzę) czekam aż mnie ktoś przywita oraz wręczy nagrodę za  przedstawienie się  bez "witam"
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich forumowiczy. Na forum jestem od dawna lecz melduje się dopiero terazSmile.Mam na imię Daniel i jestem z okolic Warszawy. Kocham rybki i ciesze się, że ta wspólna pasja nas łączy i pozwala wymieniać się informacjami!!Pozdrawiam...
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 18 gości