• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]

Uszanowanie nowym userom. Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć, chciałbym się przywitać i przedstawić.
W rybkach siedzę jakieś 12 lat, były Skalary, Oscary, Akary, Barwniaki, Clarias, teraz szykuję akwa pod Channy. Mam nadzieję, że dowiem się od Was jeszcze więcej.
Pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć. Akwarystyką zajmuję się drugi rok. Od kilku miesięcy pływają u mnie Tropheusy. Próbuję hodować tropikalne rośliny a tak poza tym studiuje teologię. Mam nadzieję że dowiem się kilku interesujących rzeczy na tym forum. Pozdrawiam.
 
Podziękowania złożone przez:
Witam,
Po 12 letniej przerwie, ponownie założyłem akwarium. Wcześniej w latach 80 i 90 mój tata prowadził hodowlę ryb piękniczkowatych na sprzedaż. W jednym pokoju mieliśmy 8 różnych baniaków po 100 L i większe z platynkami, mieczykami i molinezjami. Ja i brat mieliśmy w swoich pokojach własne akwaria 80L i 100 L, w których pływały z reguły pielęgnice lub barwniaki. Szukając różnych informacji trafiłem na to forum, zarejestrowałem się i mam nadzieję, że będę tu częstym gościem. Swoje akwarium przedstawiłem w dziale prezentacje.

pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
Powitać ;-) Salzi, u mnie było podobnie, pół pokoju z baniakami, z tym, że mój tata nie prowadził hodowli na jakąś szerszą skalę, ale bardziej po znajomych i najczęściej wymieniali się z dziadkiem.
Czekam zatem na prezentację Twojego baniaczka.
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich. Akwa mam juz od 7 lat, ale dopiero teraz zaczynam przygode z pielegnicami. Mam dobrana parke Sajik w 112l. W planach akwa 300l i oczywiscie wiecej pielegnic. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć.
Rybki z przerwami mam od połowy lat 70 ubiegłego wieku. Przewinęło się w tym czasie przez moje akwaria wiele gatunków ryb a pielęgnice maja to coś co powoduje, że zawsze u mnie pływały. Obecnie wróciłem do skalarów.
 
Podziękowania złożone przez:
Witamy na forum! Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
WitamSmile
Dzisiaj po 2 letniej przerwie powróciłem do pielęgnic, nastąpiła zmiana obsady i aranżu i padło na "miodowe" - 2,5cm szkraby rządzą od dziś w 450-tceSmile
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich serdecznie!
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 7 gości