• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]

Witam,
pierwszy post i kilka słów o moim baniaku
126L a w nim
kakadu 1+ 2
8 kirys sterby
5 pstrazenic marmurkowych + 6 pstrazenic srebrnych
5 x military helmet
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć,
cieszę się że udało mi się znaleźć skarbnicę wiedzy w postaci tego forum. Czytam je od dawna anonimowo ale nie działała mi opcja szukaj Rotfl


Zakupiłem właśnie moje pierwsze akwarium. Miało być Malawi 375L Glossy 150, ale stwierdziłem że zanim wydam tyle kasy sprawdzę czy kręci mnie to na dłuższą metę i kupiłem 54l do pokoju syna. Będzie SA. Zamówiłem już wszystko oprócz roślin i korzenia. No i ryb oczywiście. Teraz czytam o zmiękczaniu i zakwaszaniu wody. 

Myślę że nie będę dla Was ciężarem a z czasem może się odwdzięczę za zdybytą wiedzę.

Miłego wieczoru.
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć. Czytaj pisz i komentuj Wink
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy, na Wasze forum trafiłem przez reklame w dwumiesięczniku oraz przez Aqua Łobuza. Moje doświadczenie w akwarystyce to kiedyś za młodu miałem akwarium z pielęgnicami, niewiedziałem nic o biotopach, po latach wruciłem do akwarystyki. Na poczatek był baniaczek 25l z roślinami + gupiki red cobra + krewetki red cherry. Jak obsada się powiększała przerzuciłem wszystko do baniaka 54l, gdzie wkońcu dzisiaj kurier przywiózł mi zamowiony regał, na którym będe planował założyć malawi, czarne wody oraz kilka pomniejszych baniaczków dla moich gupików. Acha i nazywam się Rafał " Rafalski" i pozdrawiam wszystkich.

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
 
Podziękowania złożone przez:
(04-12-2017, 14:11 PM)rafalski napisał(a): Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy, na Wasze forum trafiłem przez reklame w dwumiesięczniku oraz przez Aqua Łobuza. Moje doświadczenie w akwarystyce to kiedyś za młodu miałem akwarium z pielęgnicami, niewiedziałem nic o biotopach, po latach wruciłem do akwarystyki. Na poczatek był baniaczek 25l z roślinami + gupiki red cobra + krewetki red cherry. Jak obsada się powiększała przerzuciłem wszystko do baniaka 54l, gdzie wkońcu dzisiaj kurier przywiózł mi zamowiony regał, na którym będe planował założyć malawi, czarne wody oraz kilka pomniejszych baniaczków dla moich gupików. Acha i nazywam się Rafał " Rafalski" i pozdrawiam wszystkich.

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
Cześć. Wprawdzie ja też jestem tu nowy ale powoli zaczynam się czuć, jak u siebieSmile W każdym razie po głowie nikt mi nie dał, chociaż się tu nie przedstawiłem. Forum rośnie to się cieszę, bo zaglądanie tu weszło mi w nałóg.
 
Podziękowania złożone przez:
Witamy Smile Rozsiądźcie się wygodnie - miłego czytania i zapraszamy również do pisania.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Witam! Ja też jestem tu od niedawna. Super miejsce do którego z wielką chęcią zaglądam, więc jestem przekonany że Tobie też się spodoba i znajdziesz tu wiele dobrych rad Smile
 
Podziękowania złożone przez:
Smile 
Cześć,

Jestem akwarystą od dwóch lat. Posiadam 112 litrowy akwen, w którym uprawiam rośliny Usmiech Oprócz roślin są również ryby (Neony czerwone i Bojownik) i krewetki (moje ulubienice) red cherry.
Akwa na chwilę obecną wygląda tak:

[Obrazek: LbwxKFj.jpg]

Od jakiegoś czasu chodzi za mną jednak BW i dlatego trafiłem tutaj.

Także witam Hejka
 
Podziękowania złożone przez:
Jak Twoje BW będzie tak zajefajne jak roślinniak to czekam z niecierpliwością. 
Witaj na cichlidae.pl Usmiech
 
Podziękowania złożone przez:
cześć 
jestem Tomasz. skończyłem zabawę z dyskami. teraz poluje na altuma WF.

[Obrazek: c8bc11be67fad82b.jpg]

[Obrazek: 8c525ce89bc4cda1.jpg]
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 14 gości