• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]

Na razie szperam po forach i you tube i czekam, aż przyjdzie książka. Potem będę musiał się zastanowić czy Tanganika  czy obca ziemia czyli Wiktoria. Wiecie Szczelinowce, Muszlowce i Naskalniki kuszą (oczywiście nie wszystkie na raz). A na końcu główny boss: żona - czyli jak przekonać lepszą połówkę do drugiego baniaczka w dwupokojowym mieszkaniu Smile Będę informował na bieżąco.
 
Podziękowania złożone przez:
Czołem, witam wszystkich użytkowników forum Smile

Pozdrawiam
k0zz
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich użytkowników. Mam na imię Grzegorz. Chciałbym wejść w świat pielęgnic. 
Na razie przerabiałem Amerykę Południową (skalary, hokejówki, gibbicepsy, pleco), potem była Afryka - pyszczaki.
Aktualnie od 2,5 roku mam Low Tech (razborki, zbrojniki, Barwniaki Thomasa - już doczekałem się kilku miotów). Teraz z racji wymiany szafki, stara już zniszczona, będę spawał nowy stelaż, chcę zmienić obsadę. Żona namawia mnie na Pawiookie Smile O szczegóły zapytam w odpowiednim dziale. Witam raz jeszcze.
 
Podziękowania złożone przez:
Siemanko Panowie Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
(13-07-2017, 17:45 PM)Gregory85 napisał(a): (...) Aktualnie od 2,5 roku mam Low Tech (razborki, zbrojniki, Barwniaki Thomasa - już doczekałem się kilku miotów). (...)

Cieszę się, że już nie jestem sama z Thomasami Wink Witaj Smile
"Akwarystyka jest jak alkoholizm, wszystko idzie w szkło."
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich. Mam na imię Tomek, mieszkam w Krakowie i po długoletniej przerwie wracam do hobby. Na początek małe pielęgniczki z Ameryki Południowej, a potem zobaczymy.
 
Podziękowania złożone przez:
Witamy w gronie pozytywnie zakreconych na pynkcie SA
d-_-b
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć Wam,

Do tej pory tylko tu zaglądałem, ale w miarę jak moje plany pielęgnicowe stają się ciałem, pora się ujawnić Smile 
Mam 41 lat, mieszkam we Wrocławiu i zamierzam na dniach (może tygodniach) postawić 325l z CA.

Pozdrawiam wszystkich
Boguś
 
Podziękowania złożone przez:
Siema Boguś Cool
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Jestem tu nowy cieszę się że do was trafiłem mam 2 zbiorniki z pilegnicami
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 10 gości