• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]

U mnie zaczeło sie od Ocellatusów przytarganych przez mojego Tatę jeszcze przed rokiem 2000 w których do tej pory miłuje się bezgranicznie Big Grin -tak samo jak w Temporalisach które niestety w moim mieście dorwałem tylko z tego względu że ktoś oddał piękną wielką mamuśke z paroma młodymi do sklepu zoologicznego w którym pracowałem Big Grin Były Flowerhorny , były Wielobarwne , były Papugi i wiele wiele innych pojedynczych sztuk . A teraz to będzie jeszcze lepiej i jeszcze WINCYJ! Big Grin Big Grin Big Grin
 
Podziękowania złożone przez:
Wink 
Powróciłem do akwar. na stare lata. Poza tym lubię góry, szczególnie zimą pod namiotem, kajaczenie, szczególnie po bagienkach.
 
Podziękowania złożone przez:
Hej Smile jestem Dorota, w skrócie Dot. Akwarium miałam już jakiś czas temu, jako dziecko - standardowo: gupiki, mieczyki, neonki, danio i "glonojady". Teraz wróciłam do pasji po latach. I widzę, jak wiele się jeszcze muszę nauczyć...
Moje rybki: tak jak dawniej stadko neonków; stadko otosków; i 2 pielęgniczki Ramireza - moje gwiazdy akwarium. W ogóle najbardziej podobają mi się ryby pielęgnicowate, okoniokształtne (choć i do kąsaczowatych mam duży sentyment). Nie mam za bardzo warunków na duże, kilkusetlitrowe "baniaki", dlatego ograniczyłam się na razie do głównego 63 l i dodatkowego 40 l z samymi roślinami (takie przejściowo-awaryjne, żeby było w razie czego). W przyszłości chciałabym mieć duże akwarium tropikalne i drugie też solidnych rozmiarów morskie Smile ale to dopiero jeśli mi się zmienią warunki mieszkaniowe.
Tyle o mnie, jeżeli wolno to zapraszam przy okazji na mój kanał YT (link w profilu). Pozdrawiam Smile
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć Dorota, T.Pk., Sławek Smile Miłego przesiadywania na forum.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Wink 
Witam

Mam na imię Lucjan. Od 6 lat ponownie trwa moja przygoda z akwarium. Zaczynałem o 25 litrów, obecnie czekam na 575 litrowy baniak.

Od dłuższego czasu moje zainteresowania krążą wokół SA i CA.

Z akwarystycznym pozdrowieniem Smile
 
Podziękowania złożone przez:
Smile 
Witam.
Mam na imię Kamil. Mam 27 lat. Akwarystyką interesuję się już ze 20 lat. A tak bardziej na poważnie od 14 lat. Od kilku lat hoduję pyszczaki z Malawi, teraz przymierzam się do postawienia drugiego mniejszego akwarium, może z pielęgniczkami. Oprócz akwarystyki interesuję się wędkarstwem.
Pozdrawiam wszystkich.
 
Podziękowania złożone przez:
Wink 
Witam uwielbiam pielęgnice więc po prostu musiałem się zarejestrować .POZDRAWIAM
 
Podziękowania złożone przez:
Witam. Akwarystyką interesuję się od 30 lat. Przez te lata miałem wiele typów zbiorników.
Obecnie posiadam akwarium nature i zakładam na razie jeden zbiornik z pielęgniczkami. 
Pozdrawiam wszystkich forumowiczw.
 
Podziękowania złożone przez:
Witam, jestem tu nowy, witam wszystkich forumowiczów. Pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
Witam 
Nazywam się Tomasz 
Akwarystyka nie jest mi obca, poszukuje wiedzy , nowych pomysłów , z tego względu trafiłem tutaj .
Umknął  mi wcześniej ten post  Rotfl
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 6 gości