• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]

Witam Was! Agata z tej strony. W końcu znalazłam chwilę czasu, żeby się zalogować na tą kopalnię wiedzy Smile. Akwarystyką pasjonuję się już dobrych kilka lat, jednak od niedawna zaczęłam się tym zajmować tak na poważnie. Wszystko dzięki znajomemu, który poprowadził mnie od początku do końca jeśli chodzi o założenie zbiornika, no i przede wszystkim zaraził mnie pasją do pielęgniczek. Dostałam od Niego 3 parki i tak się zaczęło... Jak narazie jeden baniak 250 l- Ameryka Południowa, mam nadzieję że niebawem uda mi się dołożyć jeszcze 2 mniejsze, ale powoliSmile Trzeba się odgruzować po remontach. 
W każdym razie ciesze się, że zawitałam do Waszego grona, a Tobie Jarku dziękuję za naprowadzenie mnie na konkretny tor i za złapanie bakcyla Smile Pozdrawiam!!
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć . Czerp wiedzę , stawiaj baniaki i delektuj sie pięknem pielęgnic  Usmiech
 
Podziękowania złożone przez:
Witajcie! Filip-lat 23 od 15 lat moczy ręce w baniakach . Po dwu letniej przerwie w której zajmowałem sie drobnicą wracam na jasną stronę mocy zwanej pielęgnicami ! 3 baniaki w postaci 450 , 200 i 150 czeka na restart i zapełnienie moimi ulubieńcami Big Grin Pozdro!
 
Podziękowania złożone przez:
Filip a jakież pielęgnice sa Twoimi ulubieńcami?
Witam na forum i czekam na starty baniaków Smile
 
Podziękowania złożone przez:
jak pielęgnice to oczywiście CA Big Grin
 
Podziękowania złożone przez:
(04-02-2016, 14:10 PM)jarokol napisał(a): jak pielęgnice to oczywiście CA Big Grin
Apisto albo West Africa! Tongue
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich, mam na imię Adam, odnowiło się ostatnio hobby z młodych lat, teraz z bardziej profesjonalnym podejściem.
Posiadam 3 baniaki 450 HT, 150 l. (DIY) rakarium w trakcie startu, oraz 60l. LT.
Baniaczek 450 jest obecnie w trakcie metamorfozy z ogólnego na "kolonię holenderską w ameryce" , nie jest to typowy biotop lecz hybryda przyjemnego z pożytecznym (CA+HOLENDER w powijakach).
Jestem stałym bywalcem LFA (lubuskie) i od użytkowników tego forum chcę podessać trochę wiedzy dot. pielęgnic.
Posiadam w w.w. baniaku:
Parę czerwieniaków dwuplamych, parę ROCIO (EBJD), oraz 3 pielęgnice papuzie, reszta bez większego znaczenia. Pozdrawiam.
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć kolego zza miedzy Wink Wczoraj nawet byłem dwa razy w Nowej Soli Wink
 
Podziękowania złożone przez:
Witam, cieszę się że ktoś z okolicy się znalazł. Może nawet w sprzyjających warunkach dojdzie do spotkania Wink
 
Podziękowania złożone przez:
Witam mam na imie Sławek akwarystyka zajmuje sie siedemnaście lat na początku były rożne ryby teraz mam akwarium roslinne ale od marca zaczynam przygodę po raz drugi z uaru
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 7 gości