• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 2 tony wody - planowanie kawałka świata

#21
(09-01-2020, 17:56 PM)Mattt napisał(a): Z mięsożernej Tanganiki jest w czym wybierać. 
Może zainteresuje Cie pomysł by obsadę oprzeć na Cyathopharynx furcifer i do tego dobrać resztę np. stado 30-40 sztuk Cyprichromis. Obsada i kolorowa i zróżnicowana w zachowaniach.

No to mnie ujeloSmile taki zbiornik to naprawde trzeba sie przespac z pomyslami, bo mozliwosci duzeSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Jak to Łojciec kiedyś napisał: planując taki zbiornik jest się zobowiązanym wiedzieć czego się chce. Czy jakoś tak. 
Weź też pod uwagę że akwarium nie będzie gdzieś w fishromie tylko będzie cały czas eksponowane. Nie będzie tu miejsca na chwilę słabości czy zaniedbania. 
Podziwiam Cię. Bo nigdy bym się nie zdecydował na taki litrarz w takim miejscu. Niezależnie od tego jaki biotop wybierzesz, zbiornik nieustannie będzie wymagał pracy i Twojej uwagi.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Jest dokładnie jak pisze dzikakuna. Przeanalizuj moje tematy z tego forum, sam stawiałem prawie identyczne (300x80x60).
Baniak wymaga codziennej pielęgnacji, co chwilę coś. Ale wynagradza mi to :-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Nie do końca się zgodzę że co chwilę coś ale musisz tak to pomyśleć żeby później jak najmniej grzebać przy zbiorniku a tylko przy sumpie (wymiana wody, plukanie gąbek itp.)
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Rok już minął...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości