• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [K] Skrzeczyki lub inne małe labiryntowce

#1
Czesc 
Poszukuje skrzeczykow karlowatych lub innych malych labiryntow. Cel to mala Azja 60x30. Jesli ktos cos wie lub ma na zbyciu to prosze o info
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Masz kawałek, ale w Jaworznie w sklepie na ulicy Farnej są skrzeczyki Trichopsis vittata i pumila, może jeszcze będą sumatrzaki Deissnera.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(12-08-2019, 11:57 AM)Qbek napisał(a): Czesc 
Poszukuje skrzeczykow karlowatych lub innych malych labiryntow. Cel to mala Azja 60x30. Jesli ktos cos wie lub ma na zbyciu to prosze o info

Na allegro wystawiaja z wysylka.

https://allegro.pl/listing?string=Skrzec...p-1-5-0619

Super ciekawa ryba tylko agresywna. Mam teraz 5 sztuk t. Vitata w 260 l i to chyba minimum dla tego gatunku.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Widziałem je w sklepie u pierwszego sprzedawcy z linku (saxon4), są w dobrej kondycji ( są już jakiś czas ) - też się nad nimi zastanawiałem, więc każdorazowo do nich zaglądałem.
Marcin jest "doświadczonym pakowaczem wysyłek" więc tu nie powinno być problemów. Proponował też ściągnięcie sumatrzaków.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Miewan dzieki za podpowiedz Smile

Jestesmy juz po slowie wstepnym, i moge powiedziec ze chlopak faktycznie podejscie ma profesjonalne. W przyszlym tygodniu bedziemy finalizowac transakcje, ale jakby jeszcze ktos cos to czekam na info Smile

PS 
Co myslicie o polaczeniu skrzeczykow karlowatych z rasborami espei ?
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(13-08-2019, 12:46 PM)Qbek napisał(a): PS 
Co myslicie o polaczeniu skrzeczykow karlowatych z rasborami espei ?

A nie za duże przy skrzeczykach? Może lepiej połączyć skrzeczyki z którymiś małymi boraras (brogittae, maculata itp)?? Miałem połączenie skrzyczyk karłowaty z boraras brigittae w lekko herbacianej wodzie i świetnie to wyglądało, połączenie kolorów tych dwóch gatunków jest idealne Smile
Pozdrawiam,Kamil.

[650L] Strefa przejściowa Jeziora Malawi...
[160L] Szybko płynące wody Azji...
[160L] Mała rafa...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Jedynie optycznie się to rozjedzie. Takto dadzą radę ze sobą koegzystować.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(13-08-2019, 13:07 PM)Limak86 napisał(a):
(13-08-2019, 12:46 PM)Qbek napisał(a): PS 
Co myslicie o polaczeniu skrzeczykow karlowatych z rasborami espei ?

A nie za duże przy skrzeczykach? Może lepiej połączyć skrzeczyki z którymiś małymi boraras (brogittae, maculata itp)?? Miałem połączenie skrzyczyk karłowaty z boraras brigittae w lekko herbacianej wodzie i świetnie to wyglądało, połączenie kolorów tych dwóch gatunków jest idealne Smile

Myslalem o brigittae, ale obawiam sie o ich zycie Smile nie wiem jak z agresja u skrzeczykow, a boraraski sa dosc male i nie chcialbym zeby skonczyly jako pokarm
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
U siebie nie widziałem aktów przemocy Wink
Może jedyne co to warto by wpuścić brigitki troszkę wcześniej żeby ewentualnie nabrały krzepy jeśli trafią się wyjątkowo małe sztuki.
Pozdrawiam,Kamil.

[650L] Strefa przejściowa Jeziora Malawi...
[160L] Szybko płynące wody Azji...
[160L] Mała rafa...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości