• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 860lt Ameryka Południowa, ziemiojady+przyssawki

A ja napisze że podobają mi się bardziej niż moje lapidiferki Smile Przepiękne.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(28-09-2016, 19:00 PM)tatakuby napisał(a): A ja napisze że podobają mi się bardziej niż moje lapidiferki Smile Przepiękne.
I to szczery i prawdziwy komplement. Tatakuby jesteś wielki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dzięki za komentarze.
E tam Tatakuby, lapidifery są równie piękne. Przez półtora roku te moje wyglądały nie za ciekawie jeśli chodzi o kolorystykę dopiero teraz jak im się amorow zachciało zaczęły wyglądać naprawdę fajnie. Druga strona medalu to to, że oświetlenie ledowe podkręca trochę kolorki. Osobiście śledzę watek z Twoimi retrokulusami i bardzo mi się podobają. Trzymam kciuki żeby się dobrze chowaly i rozmnazaly. Bardzo jestem ciekaw jak będą się prezentować jak urosną.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
No ale nie wiem czy moim na dłuższą metę będzie pasowało takie towarzystwo w postaci geophagusów. Ale jeszcze poczekam z redukcją obsady. Moje samce coś też świruja ale to chyba jeszcze nie czas na nie. Kolory jak na razie średnie ... w porównaniu do Twoich.

Wet-aqua jestem jestem wielki Wink musiałeś widzieć gdzieś zdjęcia ze mną ha ha ha
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A  to jeszcze zapodam takie wideo. Po raz pierwszy od wielu tygodni udało mi się uchwycić bestię spacerującą po zbiorniku. Retroculusy jak narazie robią tylko postępy w kopaniu dołów. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jak się nazywa ta bestyja? To jest jakiś Hypostomus?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
To jest l95 pseudorinelepis sp. Bardzo fajny spokojny glut.
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
L273 z L024 można połączyć w baniaku o bardzo skąpym wystroju? Jest dwa korzonki więc i jeden i drugi może mieć własna kryjówkę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
No pewnie. Kaktusy są chyba najbardziej terytorialne ale jeśli każdy znajdzie sobie własną kryjówkę będzie spokój. Drobne utarczki przy jedzeniu mogą się zdazac ale nie powinny być groźne w skutkach. Niestety nie wiem jak sprawa się będzie miała jak ryby będą dorosłe, moje doświadczenie nie sięga tak daleko.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Na razie to będą maluchy po 10cm ale bardziej martwie się tym jak urosną Tongue
Żaden z nich do aniołków nie należy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości