Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Spotkanie Tanganickie 2012 - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Dyskusje ogólne (https://cichlidae.pl/forum-46.html)
+--- Dział: Imprezy, zloty, spotkania (https://cichlidae.pl/forum-42.html)
+--- Wątek: Spotkanie Tanganickie 2012 (/thread-996.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Spotkanie Tanganickie 2012 - K-Pon - 22-04-2012

Również bardzo Dziękuje za wspaniale zorganizowana imprezę.
Pełen szacunek za wkład Ekipy Organizatorów :!:

Dla wszystkich Gości podziękowania za mile spędzone chwile.
Jak wszystko dobrze się ułoży to za rok mnie nie zabraknie na kolejnym Spotkaniu Tanganickim.


RE: Spotkanie Tanganickie 2012 - Topielec - 22-04-2012

No nareszcie mam chwilę, żeby coś skrobnąć!
Świetnie było poznać Was wszystkich i aż żal, że tak mało czasu było (przynajmniej dla mnie) na kwestie integracyjne Wink bardzo żałuję, że nie mogłem zostać na część nieoficjalną i drugi dzień. Mam nadzieję, że był równie udany jak pierwszy.
Chciałem podziękować Marcie i Robertowi za świetną imprezę. Jestem pełen podziwu za ogrom odwagi i poświęconej energii, by takie przedsięwzięcie zorganizować. Chciałem też jeszcze raz przeprosić Rukiego, że nie mogliśmy zostać na jego prelekcji, która jak wierzę, na pewno była gwoździem programu całego spotkania! No i całą resztę za to, że w ogólnym zgiełku krótkiej przerwy przed prelekcją Rukiego w końcu nie udało mi się z Wami wszystkimi porządnie pożegnać (całusy i te sprawy).
Mimo, że nie byliśmy długo, to i tak mam pełno pozytywnych wrażeń i tym, którzy nigdy nie byli tej imprezie, gorąco polecam na przyszłość (bo wierzę, że będą kolejne edycje), bo naprawdę warto Smile


RE: Spotkanie Tanganickie 2012 - piotrK - 22-04-2012

Jestem ściorany jak koń po łesternie ale bardzo zadowolonySmile Rewelacyjna impreza, doskonale zorganizowana. Miło było poznać ludzi z forum, i wreszcie porozmawiać bezpośrednio. Prelekcje były bez wyjątku świetne Smile Kto nie był - niech żałuje. Do zobaczenia za rok!

Obiecuję wrzucić później nieco zdjęć, chociaż wiem, że relacja Andrzeja będzie zdecydowanie bardziej obszerna.


RE: Spotkanie Tanganickie 2012 - aarset - 22-04-2012

Również bardzo dziękuję organizatorom i wszystkim uczestnikom. Specjalne podziękowania dla Adama za miłe towarzystwo podczas podróży.Smile
Ruki, wybacz Shy


RE: Spotkanie Tanganickie 2012 - Ruki - 22-04-2012

Spoko, przecież jesteście rozgrzeszeni odległością podróży do przebycia. Smile


RE: Spotkanie Tanganickie 2012 - Sendog - 22-04-2012

Ja równiez przyłączam się do gratulacji. Mimo, że uczestniczyłem tylko w 1/4 spotkania to wykład Rene był oszałamiający. Dziś czuję się jakbym własnie wrócił znad jeziora. Rene ma ogromny wkład w populację ryb z Tanganiki znajdującą się w akwariach w całej Europie. Opowiadał z ogromną pasją i tak bardzo swojsko. Żałuję, że nigdy nie zaglądnął nad Wiktorię.
Pani Prezes i Pan Prezes Smile są w doskonałej formie. Dzięki nim i temu spotkaniu poczułem, że akwarystyka w Polsce idzie w doskonałym kierunku. Pełen profesjonalizm. Żałuję bardzo, że nie posłuchałem naszego wysłannika Łukasza Skywalkera Rukiego. Na kameralną re-prelekcję umówię się osobiście.
Dla mnie efekt spotkania jest taki, że Tanganika chyba wróci do mojego domu Smile
Pozdrawiam Tropheusa, Cichlidae Squad, Pana Zbyszka z chorzowskiego ZOO, Makami, Daniela i Rene, który wkrzesił we mnie radość z akwarystyki. Bardzo za to dziękuję

Poniżej kilka fotek:

Pani Prezes i dator Smile

   

Pan Prezes i Makami

   

Rene Kruter w czasie swego pasjonującego wykładu (widział N. wauthioni !!! )

   

Cichlidae Squad (bez qbsztyk'a)

   

Cichlidae Squad Full Opcja Smile

   


RE: Spotkanie Tanganickie 2012 - piotrK - 22-04-2012

Trochę fotek. Miłego oglądaniaSmile

Adam i Kuba nie chcieli się przytulić do zdjęciaSad
   
Sala pełna od samego początku
   
Marta & Robert tłumaczeni przez Michała witają przybyłych
   
Pierwsza prelekcja - G. Zygmunt o Równowadze biologicznej
   
Patrick Tawil i Cyprichromini - piękne zdjęcia pięknych śledzików
   
A tu ta ryba, którą napewno kiedyś będę miałBig Grin
   
Pytania do Patricka
   
Zanim rozpoczęła się prelekcja Rene - wyniki 1 konkursu. Mina Makami'ego na 2. fotce - bezcenna
   

   
Ci co "nie zaliczyli" dostają słowa "otuchy" od Makamiego za podanie błędnych odpowiedzi
   
No i zaczyna Rene - wyczerpująca zarówno pod względem informacji jak i długości (blisko 3 godziny, z przerwą) prelekcja
   
   
Aż w końcu dopuścił Rukiego do głosu Big Grin (mówił o barwniakach)
   
   
Od lewej: Justyna&Łukasz, Darek (dator) w szale fotografowania i Sendog (Krzysiek)
   
No i upragniona integracja...
   

Dzień drugi:
Adam Molin opowiada o rozmnażaniu S. petricola
   
A potem nieco zmęczony Evert ( Wink ) o okolicach Kigomy
   
   
   
po chwili dołączył do nich Mr Milk (Melchior)
   
który, jako nieoczekiwany bonus uraczył nas 4 wyśmienitymi filmami z tej samej wyprawy (FULL HD - w wolnym tłumaczeniu z jęz. technicznego: oczy na wierzch, szczęka na podłodze) Cool
   
   
Jako ostatni - ciekawa prelekcja Przemka na temat budowy dużego (i nietypowego) akwarium
   
No i impresja z Firmy, tuż przed pożegnaniemSmile
   


RE: Spotkanie Tanganickie 2012 - Topielec - 22-04-2012

Jak mogłem zapomnieć! Wielki dzięki dla Piotra (aarset) za bezpieczną podróż wypełnioną ciekawymi dyskusjami (przez co nieomal nie minęliśmy Krakowa Big Grin )! Smile


RE: Spotkanie Tanganickie 2012 - Robert M. - 23-04-2012

Dziękujemy wszystkim za przybycieSmile Miło było Was zobaczyć w realu.

Dzisiaj dopiero odparowujemy. Ostatni goście wyjeżdżają.

Marta




RE: Spotkanie Tanganickie 2012 - qbsztyk - 23-04-2012

Było bardzo fajnie, żałuję, że nie zostaliśmy na drugi dzień. Oczywiście pozdrowienia dla organizatorów i dla ekipy cichlidae.pl, fajnie było się w koncu z Wami wszystkimi spotkać w realu. Mam nadzieję, że przy następnej okazji frekwencja będzie większa Smile Też mam jakieś fotki, potem cosik wrzucę Wink