Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
[S] Ivanacara adoketa i jaja artemii do wylęgu. - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Giełda (https://cichlidae.pl/forum-28.html)
+--- Dział: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię (https://cichlidae.pl/forum-29.html)
+--- Wątek: [S] Ivanacara adoketa i jaja artemii do wylęgu. (/thread-9570.html)

Strony: 1 2


[S] Ivanacara adoketa i jaja artemii do wylęgu. - Papja - 09-11-2018

Hej, muszę pozbyć się nadwyżki:

Ivanacara adoketa F2

Mogę wysłać PKP, odbiór osobisty Zduńska Wola, Łódź, po umówieniu Poznań i Wrocław.


Odsprzedam też nadmiar jaj artemii do wylęgu- zaszalałem i kupiłem jej za dużo na zapas Big Grin. Bardzo ładnie się lęgnie, u siebie używam tylko tych jajek.


RE: [S] Ivanacara, Amatitlania, Guianacara i jaja artemii do wylęgu. - dzikakuna - 11-11-2018

Papja pokaż gujanki w wątku Smile


RE: [S] Ivanacara, Amatitlania, Guianacara i jaja artemii do wylęgu. - Papja - 11-11-2018

Pocykam Big Grin. Największe już z 4cm mają Wink. Dlatego też połowa grupy musi pójść dalej- jedzą i brudzą tyle, ze nie nadążam z podmianami Big Grin.


RE: [S] Ivanacara, Amatitlania, Guianacara i jaja artemii do wylęgu. - dzikakuna - 11-11-2018

Jedzą jak świnie, to fakt. Trzeba mieć silną wolę żeby w odpowiednim momencie powiedzieć STOP. 
Nie cierpię spasionych gujanek ;P


RE: [S] Ivanacara, Amatitlania, Guianacara i jaja artemii do wylęgu. - bosmanr - 19-11-2018

Witam, chętnie wziął bym I.Adokety jak jeszcze jest możliwość. Proszę o kontakt na bosmanr@wp.pl  , pozdrawiam Radek W.


RE: [S] Ivanacara, Amatitlania, Guianacara i jaja artemii do wylęgu. - bosmanr - 19-11-2018

(09-11-2018, 03:34 AM)Papja napisał(a): Hej, muszę pozbyć się nadwyżki:

Ivanacara adoketa F2
Amatitlania nanolutea
Guianacara sp. Jatapu

Mogę wysłać PKP, odbiór osobisty Zduńska Wola, Łódź, po umówieniu Poznań i Wrocław.


Odsprzedam też nadmiar jaj artemii do wylęgu- zaszalałem i kupiłem jej za dużo na zapas Big Grin. Bardzo ładnie się lęgnie, u siebie używam tylko tych jajek.

Witam, chętnie wziął bym I.Adoketa jeśli jest jeszcze możliwość. Proszę o kontakt na bosmanr@wp.pl  , pozdrawiam Radek W.


RE: [S] Ivanacara, Amatitlania, Guianacara i jaja artemii do wylęgu. - Qbek - 27-11-2018

Bosman pisz na PM ( wiadomosc prywatna - przycisk na dole postu) bo Patryk moze byc trochę zajety Smile


RE: [S] Ivanacara, Amatitlania, Guianacara i jaja artemii do wylęgu. - Papja - 27-11-2018

Bez przesady, na uczelni siedzę tylko 8-20 Big Grin...


RE: [S] Ivanacara, Amatitlania, Guianacara i jaja artemii do wylęgu. - Qbek - 27-11-2018

Ja cie tam juz troche znam... - "jak sie nie odzezwe to zadzwon do mnie jutro" Wink itp Tongue

Wiem ze masz co robic i na nude raczej nie narzekasz, i bardzo to szanuje Smile


RE: [S] Ivanacara, Amatitlania, Guianacara i jaja artemii do wylęgu. - Papja - 27-11-2018

A to prawda Big Grin. Jak nie odpiszę, to znaczy, że atak sklerozy i proszę dzwonić albo sms słać Tongue.