Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
West African Cichlid meeting 2019 - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Dyskusje ogólne (https://cichlidae.pl/forum-46.html)
+--- Dział: Imprezy, zloty, spotkania (https://cichlidae.pl/forum-42.html)
+--- Wątek: West African Cichlid meeting 2019 (/thread-9481.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: West African Cichlid meeting 2019 - mady haze - 18-03-2019

Ja jestem również mega zadowolony z pobytu w Dulmen z dwóch powodów. Pierwszy bo dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, które wcześniej wydawały mi się zbyteczne w obyciu z rybami, a drugi bo ponownie mogłem się spotkać z przyjaciółmi i pośmiać się nie tylko na temat ryb, ale także z podziemnego krasnoludka Łojca Mysia Pysia.

Poza tym nadal jestem w Niemczech, ale już teraz mogę napisać co przywiozę:

Z WAC:

1. Divandu Albimarginatus - dzikie od Antona
2. Tylochromis Lateralis F1
3. Pelmatolapia Mariae "Meme" - dzika para  MEGA wielka
4. Stomatepia Pindu F1

Z CA:

1. Cribroheros Altifrons
2. Darienheros Calobrensis - WF para
3. Theraps Irregularis - F1

No i jak wrócę to k.... nie wiem ile czasu spędzę jeszcze z tymi rybami, zanim pójdę spać. Wolę na nie patrzeć jak już się narobię, a o narobieniu zapomnieć.


RE: West African Cichlid meeting 2019 - filas - 18-03-2019

Marto - mruki odpadają, odkąd jestem na tym forum to muszą być pielęgnice, nie ma innej opcji. Wink

Made - nie myśl, że się wymigasz tym razem - zdjęcia irregów mają się pojawić na forum Buzki


RE: West African Cichlid meeting 2019 - mady haze - 18-03-2019

(18-03-2019, 20:24 PM)filas napisał(a): Marto - mruki odpadają, odkąd jestem na tym forum to muszą być pielęgnice, nie ma innej opcji. Wink

Made - nie myśl, że się wymigasz tym razem - zdjęcia irregów mają się pojawić na forum Buzki
Zrobię jutro u Tomka i Ci wyślęBig Grin


RE: West African Cichlid meeting 2019 - Bastet - 18-03-2019

(18-03-2019, 16:49 PM)Ruki napisał(a): No ten rybi tetris w niedzielę był niesamowity. Big Grin

Ja przywiozłem:
(...)
- Nymphoides sp. "Cameroon"

A mnie ciekawi ta nazwa, wg gugli to badylek Big Grin Ruki, zapodaj zdjęcia Smile


RE: West African Cichlid meeting 2019 - Papja - 18-03-2019

Bo to jest badylek Big Grin. Ruki roślinny się zrobił


RE: West African Cichlid meeting 2019 - Ruki - 18-03-2019

(18-03-2019, 22:25 PM)Bastet napisał(a):
(18-03-2019, 16:49 PM)Ruki napisał(a): No ten rybi tetris w niedzielę był niesamowity. Big Grin

Ja przywiozłem:
(...)
- Nymphoides sp. "Cameroon"

A mnie ciekawi ta nazwa, wg gugli to badylek Big Grin Ruki, zapodaj zdjęcia Smile
Nom, to roślina, lotos z Kamerunu. Mam 3 sadzonki, które tragicznie źle zniosły transport- zobaczymy czy w ogóle odbiją.


RE: West African Cichlid meeting 2019 - Bastet - 18-03-2019

(18-03-2019, 22:35 PM)Ruki napisał(a): Nom, to roślina, lotos z Kamerunu. Mam 3 sadzonki, które tragicznie źle zniosły transport- zobaczymy czy w ogóle odbiją.
Jeśli odbiją zaklepuję rozmnożoną sadzonkę lub dwie Big Grin


RE: West African Cichlid meeting 2019 - Robert M. - 19-03-2019

(18-03-2019, 20:11 PM)mady haze napisał(a): Ja jestem również mega zadowolony z pobytu w Dulmen z dwóch powodów. Pierwszy bo dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, które wcześniej wydawały mi się zbyteczne w obyciu z rybami, a drugi bo ponownie mogłem się spotkać z przyjaciółmi i pośmiać się nie tylko na temat ryb, ale także z podziemnego krasnoludka Łojca Mysia Pysia.

Poza tym nadal jestem w Niemczech, ale już teraz mogę napisać co przywiozę:

Z WAC:

1. Divandu Albimarginatus - dzikie od Antona
2. Tylochromis Lateralis F1
3. Pelmatolapia Mariae "Meme" - dzika para  MEGA wielka
4. Stomatepia Pindu F1

Z CA:

1. Cribroheros Altifrons
2. Darienheros Calobrensis - WF para
3. Theraps Irregularis - F1

No i jak wrócę to k.... nie wiem ile czasu spędzę jeszcze z tymi rybami, zanim pójdę spać. Wolę na nie patrzeć jak już się narobię, a o narobieniu zapomnieć.

Poszalałeś z tymi rybami PiotrzeSmile Rozpakowywanie jest męczące, ale potem pierwszy "look" na zbiornik i nowe ryby wynagradza wszystko.

(18-03-2019, 20:24 PM)filas napisał(a): Marto - mruki odpadają, odkąd jestem na tym forum to muszą być pielęgnice, nie ma innej opcji. Wink

Made - nie myśl, że się wymigasz tym razem - zdjęcia irregów mają się pojawić na forum Buzki

Jak Ruki ma Entermius i rośłlny to Ty możesz mieć mrukiSmile Mówię Ci odlot. Nie sądziłam, ze tak na nie się zajawięSmile

Marta


RE: West African Cichlid meeting 2019 - Ruki - 19-03-2019

Marto, ja mam akurat małe brzaneczki afrykańskie, jako towarzystwo dla barwniaków. Smile


RE: West African Cichlid meeting 2019 - Robert M. - 19-03-2019

Masz ich zdjęcia? tych Enteromius? 

Marta