Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Czego słuchają pielęgnicomaniacy? ;-) - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Dyskusje ogólne (https://cichlidae.pl/forum-46.html)
+--- Dział: Pozaakwarystycznie (https://cichlidae.pl/forum-32.html)
+--- Wątek: Czego słuchają pielęgnicomaniacy? ;-) (/thread-9019.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Czego słuchają pielęgnicomaniacy? ;-) - sbc - 23-02-2018

Temat zakładam, a właściwie kopiuję z innego forum o tematyce akwarystycznej. Chodzi tutaj o to, by poszerzać swoje muzyczne horyzonty i nie gnić w jakimś tam obranym i ulubionym materiale ;-)

Ja od nastoletnich czasów jestem fanem agresywnych gitar, więc zawsze gdy mam okazję i czas na muzyczny relaks sięgam do ciężkich brzmień. Na przestrzeni lat moje gusta rozwijają się cały czas, mam kilkadziesiąt(!) ulubionych zespołów metalowych, rockowych - co nie przeszkadza mi zupełnie w słuchaniu innej muzyki, a kiedyś byłem strasznym ortodoksem (z tych co słyszą radio eska to krzyczą "wyłącz to gówno" i przy każdej okazji starają się udowodnić wyższość swojej muzyki nad inszą ;-))

Niestety, ciągle lubię zadać innym coś do posłuchania i zachęcam Was do tego. Daj posłuchać, co słuchasz ;-)

Ode mnie dwie skrajności:

Polecam klipy ;-) Mroczny, progresywny, post metalowy rock. To jeden z zespołów do których wracam od lat.


Tutaj jeden z "eskowych" hitów, jak na realie radiowe to już stary, ale jaki jary Big Grin


RE: Czego słuchają pielęgnicomaniacy? ;-) - ancymonek - 23-02-2018

http://www.slonskyradio.eu/


RE: Czego słuchają pielęgnicomaniacy? ;-) - piotrK - 23-02-2018

W sumie chyba już był taki temat, ale co tam.

Ja od ponad roku męczę Electro Swing. Mój faworyt:



(Teledysk swoją drogą to majstersztyk Wink )


RE: Czego słuchają pielęgnicomaniacy? ;-) - Sendog - 23-02-2018

Kobuz zaj%$%ste Zacieszacz

A to moje 3 (poza The Prodigy) numery 1:








RE: Czego słuchają pielęgnicomaniacy? ;-) - Papja - 23-02-2018

Ja od zawsze raczej słuchałem cięższej muzyki, ale słucham nie wedle gatunku a wedle tego co mi wpada w ucho Big Grin.


Odkryciem dla mnie rok czy dwa lata temu było to, że nawet polską muzykę da się słuchać czasami Tongue
I z polskiej muzyki NK najbardziej lubię Big Grin.

No i tak jakbym miał sie określić to chyba najbardziej mi podchodzi punk rock, ale spotify myśli inaczej Tongue.


.png   spotify-2017-wrapped.png (Rozmiar: 395.87 KB / Pobrań: 10)


RE: Czego słuchają pielęgnicomaniacy? ;-) - Marcin - 24-02-2018

Słycham szumu wody w instalacji filtrującej moje zbiorniki Big Grin


RE: Czego słuchają pielęgnicomaniacy? ;-) - Pley - 24-02-2018

Ja slucham wszystkiego co mi się spodoba. Raz mam okres słuchania Within Temptation, a czasem nie mogę przestać słuchać Pięknych i Młodych (disco polo).

Ale jak mialbym sprecyzować, to mam 2 artystów, których slucham zawsze chętnie i mam ich wszystkie płyty - Christina Aguilera ( piekny, mocny glos) i O.S.T.R, który inspiruje mnie na każdym kroku Wink


RE: Czego słuchają pielęgnicomaniacy? ;-) - Derfi - 24-02-2018

Staram się słuchać każdego rodzaju muzy, ale wychowałem się na mocnym brzmieniu. Zaczynałem od Slayer, Megadeth, Metallica. Lata 90 to dla mnie złoty okres w muzyce i przede wszystkim Grunge - Peral Jam, Nirvana, Soundgarden i oczywiście nasz rodzimy rynek muzyczny Illusion, Acid Drinkers odkładanie kasy na koncertySmile Potem to już słuchałem wszystkiego. Polecam każdemu Męskie Granie wpaniałe 7h muzy.
A to ktoś kogo tam pierwszy raz usłyszałem i stałem się fanem zrobił takie show reszta gwiazd była tylko tłem Smile Posłuchajcie jego innych kawałków.




Czego słuchają pielęgnicomaniacy? ;-) - amen999 - 24-02-2018

A ja bardziej na swojską nutę.

Ostatnio Carnal Decay na okrągło

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka


RE: Czego słuchają pielęgnicomaniacy? ;-) - Sloma - 25-02-2018

Sendog dzięki za wrzutę, ten Sensor fajna muza. Lubię też taką przy której nie można usiedzieć i głowa sama wpada w headbanging Smile

Papja młody jesteś i przestań z tym NK, siano wystaje im z butówKrzyk ale warsztat mają dobry.

Amen999, chyba nie puszczasz tego rybom? Carnal Decay fajnie się słucha ale tak na dłuższą metę to już dla mnie zbyt ekstremalne.

Oprócz metalu, jazzu i ich rozmaitych miksów, od kilku lat numer 1 dla mnie.