Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Ankiety - marki przyjazne pielęgnicom (https://cichlidae.pl/forum-63.html)
+--- Wątek: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic (/thread-893.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic - Mesjah - 08-03-2015

Z powodzeniem u mnie szły Tropical, Tetra, NF. Miałem też Argo i nie mogłem narzekać. Z serą było u mnie średnio.


RE: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic - schmeichel - 08-03-2015

Hikari i tropical.Od zawsze podaje te pokarmy i nigdy się nie zawiodłem:ryby je chętnie jedzą,zdrowo rosną i nie chorują co najważniejszeSmile


RE: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic - valyrian - 27-03-2015

Najlepsza chyba Tropical, ja jej używam prawie zawsze.


RE: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic - virus99 - 09-08-2015

Polecam karme Hagena zrobili naprawde mega pokarm sklad jest super do tego ryby chetnie pobieraja nic dodac nic ujac


RE: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic - Marcin_GM - 11-12-2015

Hej
Ostatnio skusiłem się na zastąpienie Tropical'a Ichto-Vit na ASTRA Tropical Flakes 
Zauważyłem, że moje rozpraszacze Mieczyki i Zwinniki Blehera szaleją za nowym pokarmem czego nie było wcześniej i są zdecydowanie bardziej wybarwione. Pozostałe pokarmy nie zostały zmienione, skład obsady ten sam, żadnych prac przy zbiorniku.

Jakoś nie chce mi się wierzyć w taką magię tego pokarmu, czy ktoś go stosuje już przez dłuższy czas? Jak z opinią na jego temat bo ciężko ich szukać w sieci, a jeśli są to skrajne.


RE: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic - pablo666 - 18-04-2019

Tropical u mnie jest na szarym końcu Po pierwsze ryby nawet za bardzo nie chcą tego jeść a po drugie płatki brudzą wodę Nadzieja dla Tropicala to nowe pokarmy D-Alio i D-50 bo ryby dosyć chętnie przyjmują. Jednak Tetra i Hikari są zdecydowanie lepsze od Tropicala i podejrzewam że mają więcej witamin


RE: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic - Loobo - 19-04-2019

Strasznego starocia odkopałeś Smile

Ale generalnie czasy się zmieniły. Teraz Tropical robi bardzo dobrą serię Soft-Line, również bardzo dobrą serię Marine (ja swoim pielęgnicom daję Kryl z tej serii Marine), do tego te specjalistyczne pokarmy jak D-Allio , czy Pro Defence.
Te zwykłe najtańsze Tropicale to wiadomo że nie jest nic specjalnego, ale przecież my hobbyści nie karmimy ryb niczym z dolnej półki Smile


RE: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic - serol - 19-08-2019

Ja karmie dyski głównie Tropicalem, zwlaszcza platki. Krill, d50plus, asta kolor, dallio, 3 algae a spirulina z JBL 40%. Ryby w wcinają aż milo Smile


RE: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic - Stan - 10-05-2022

NorthFin Cichlid Formula ,dobrej jakości pokarmy..


RE: Najlepsza marka pokarmów sztucznych dla pielęgnic - LukaszW85 - 11-05-2022

Co myślicie o pokarmach z czosnkiem?
Co jakiś czas borykam się z problemami z układem pokarmowym pielęgnic, czy pokarmy typu Tropical D-Allio plus mają pozytywny wpływ na układ pokarmowy?