Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Sklep Akwarystyczny ""RIBKA"" - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Dyskusje ogólne (https://cichlidae.pl/forum-46.html)
+--- Dział: Hodowle, sklepy, importerzy (https://cichlidae.pl/forum-47.html)
+--- Wątek: Sklep Akwarystyczny ""RIBKA"" (/thread-8915.html)

Strony: 1 2 3


Sklep Akwarystyczny ""RIBKA"" - Kris1984L - 16-01-2018

Witam i jak ktoś kupował od nich. Mają bardzo fajną ofertę, ale czy dostaniemy to co chcemy? Jeśli ktoś robił u nich zakupy proszę o opisanie całej akcji.
Ps. Są teraz w Krakowie i Rzeszowie.


RE: Sklep Akwarystyczny ""RIBKA"" - Ruki - 16-01-2018

A co chcesz kupić?


RE: Sklep Akwarystyczny ""RIBKA"" - Kris1984L - 16-01-2018

(16-01-2018, 21:47 PM)Ruki napisał(a): A co chcesz kupić?
Łukasz nic nie chcę kupować. Poprostu jestem ciekaw. A co jeszcze do zakupu to ciekawi mnie Dario mam małe akwarium było by tylko ich ale niewiem czy nie za małe 48l. Tylko dno 30x22.


RE: Sklep Akwarystyczny ""RIBKA"" - sensej - 16-01-2018

Oferte maja fajna, ale z racji braku sklepu stacjonarnego troche im nie ufam ;P 
Chętnie jednak posłucham o nich opini


RE: Sklep Akwarystyczny ""RIBKA"" - Kris1984L - 16-01-2018

(16-01-2018, 23:00 PM)sensej napisał(a): Oferte maja fajna, ale z racji braku sklepu stacjonarnego troche im nie ufam ;P 
Chętnie jednak posłucham o nich opini

Dokładnie ja też jestem ciekaw opinii o nich.


RE: Sklep Akwarystyczny ""RIBKA"" - robertwawa - 17-01-2018

Kupiłem od nich ogonopręgie na drugi dzień były u mnie z 20 sztuk tylko jedna miała wadę pokryw skrzeli. Dostarczone pod same drzwi.


RE: Sklep Akwarystyczny ""RIBKA"" - mikezetfirst - 17-01-2018

Ja mialem okazje kupowac pstrazenice marmurkowe
Jedna przyjechala z jakas wada tak jakby uszkodzenie podczas transportu, moze odlowu itp. Zauwazylem w pore ta wade i mimo ze ryba byla zywa nie zaplacilem za nia 
Poza tym duza elastycznosc jezeli chodzi o godziny dostarczenia ryb i co warte pochwaly mozliwosc negocjacji cen
Bez dwoch zdan polecam choc warto porownac ceny niektorych gatunkow u innych dostawcow czy w sklepach


RE: Sklep Akwarystyczny ""RIBKA"" - rado.czar - 18-03-2018

Jeżeli można to napiszę coś od siebie na temat tych sprzedawców.
jeżeli chodzi o ofertę ryb to jest ona zdecydowanie zadowalająca. Z tego co się dowiedziałem prowadzą swoje stoisko na giełdzie akwarystycznej w Łodzi. Sam kupiłem od nich moje Pielęgniczki Boliwijskie i jeżeli chodzi o osobniki jakie otrzymałem to jestem bardzo zadowolony. Gorzej już z ceną. Wcześniej szukałem ich w sklepach stacjonarnych u mnie  w mieście i nigdzie nie było. Zamówiłem więc od tych sprzedawców z dowozem. tydzień po zakupie pojawiły się w jednym ze sklepów w mojej okolicy ... o połowę taniej niż ja wcześniej za nie zapłaciłem.


RE: Sklep Akwarystyczny ""RIBKA"" - sensej - 18-03-2018

Chodzi o giełdę czwartkową ?


RE: Sklep Akwarystyczny ""RIBKA"" - rado.czar - 18-03-2018

(18-03-2018, 22:30 PM)sensej napisał(a): Chodzi o giełdę czwartkową ?