Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Parachromis motaguensis "False yellowjacket cichlid" - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Prezentacje (https://cichlidae.pl/forum-23.html)
+--- Dział: Prezentacje pielęgnic (https://cichlidae.pl/forum-27.html)
+---- Dział: Ameryka Centralna (https://cichlidae.pl/forum-54.html)
+---- Wątek: Parachromis motaguensis "False yellowjacket cichlid" (/thread-867.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Parachromis motaguensis "False yellowjacket cichlid" - UKASH - 24-05-2012

sskendo napisal Cyt: "Ja z 6 młodych sztuk "dorobiłem się" 6 samców, z czego połowy już nie ma. A samicy znaleźć nie mogę i jestem w kropce. Dodam, że akwarium powiększyłem z 240l na 375l specjalnie dla nich." Jak pech to pech, ale jesli nie one, to inne. akwarium juz masz, obsade z czasem skompetujesz. Zycze sukcesow w poszukiwaniach!


RE: Parachromis motaguensis "False yellowjacket cichlid" - ozim87 - 24-05-2012

Powiem wam ze ja mam pare która ma ok 1,5 roku samiec mierzy 25cm a samica 16cm.
Dator moglem sie domyslic ze to twoje rybcie bo pamietam jak byłem u ciebie ze ta para mnie zachwyciła Smile
moja para uwazam ze jest ładna ( pisząc nieskromnie) a samica zwłaszcza, ale twoja jest naprawde ekstra. Smile


RE: Parachromis motaguensis "False yellowjacket cichlid" - sskendo - 24-05-2012

Potrzebuję porady, za nim admini mnie nie zlinczują, za rozmycie tematu, poźniej posty mogą zostać skasowane.
Z uwagi na fakt, iż na samicę w nieskończoność czekać nie będę, więc:
a. zmienić obsadę już teraz?
b. dokupić coś większego, co nie wejdzie do pyska samcowi i w między czasie liczyć na szczęście ze znalezieniem samicy?
c. dokupić kolejne stadko "Motek" i przedzielić akwa, do czasu, jak nie podrosną?





RE: Parachromis motaguensis "False yellowjacket cichlid" - ozim87 - 24-05-2012

(24-05-2012, 17:38 PM)sskendo napisał(a): Potrzebuję porady, za nim admini mnie nie zlinczują, za rozmycie tematu, poźniej posty mogą zostać skasowane.
Z uwagi na fakt, iż na samicę w nieskończoność czekać nie będę, więc:
a. zmienić obsadę już teraz?
b. dokupić coś większego, co nie wejdzie do pyska samcowi i w między czasie liczyć na szczęście ze znalezieniem samicy?
c. dokupić kolejne stadko "Motek" i przedzielić akwa, do czasu, jak nie podrosną?

Powiem ci tak najlepiej dokupisz cos wiekszego zeby rozpraszało agresje samca, a w miedzy czasie szukal samiczki ( wiesz ja mam sale ale sa za male jak zobacze ze jest jakas samica to dam ci znac albo wogóle jak bede wiedzial cos o samicy


RE: Parachromis motaguensis "False yellowjacket cichlid" - ozim87 - 06-07-2012

No i znowu moje motki mają małe Smile tylko zaczęły się upały woda podskoczyła do 30c, a moje motki złożyły ikrę i już pływają larwy. Tylko ciekawa sytuacja jest bo samica jak nigdy przegania samca :/. Chociaż lepiej jak samica go przegania niż miał by to robić on ( 28cm samiec może zrobić krzywdę 18cm samiczce).



RE: Parachromis motaguensis "False yellowjacket cichlid" - sskendo - 06-07-2012

To kobitka się pogniewała na swego mężczyznę ? Tongue




RE: Parachromis motaguensis "False yellowjacket cichlid" - UKASH - 06-07-2012

Fajne masz te "Motki", oj fajjnnee. Z filmiku nie wynika że aż tak duże, no ale, nie mam skali porównawczej :/ Ładne sztuki!


RE: Parachromis motaguensis "False yellowjacket cichlid" - ozim87 - 07-07-2012

Szukam dla mojch motek nowego właściciela Smile jak byscie chcieli kupic to piszcie


RE: Parachromis motaguensis "False yellowjacket cichlid" - sskendo - 07-07-2012

(07-07-2012, 09:42 AM)ozim87 napisał(a): Szukam dla mojch motek nowego właściciela Smile jak byscie chcieli kupic to piszcie

Można wiedzieć, czemu chcesz sprzedać?




RE: Parachromis motaguensis "False yellowjacket cichlid" - ozim87 - 07-07-2012

(07-07-2012, 13:27 PM)sskendo napisał(a):
(07-07-2012, 09:42 AM)ozim87 napisał(a): Szukam dla mojch motek nowego właściciela Smile jak byscie chcieli kupic to piszcie

Można wiedzieć, czemu chcesz sprzedać?

Sprzedaje bo juz poznalem te rybki przez 2,5 roku i teraz mam mozliwosc sprowadzenia feaste po rodzicach z odłowu z holandii. a razem z moimi sie nie zgodza. dlatego szukam im bardzo dobrego domu o rybci są naprawde super.