Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] (/thread-821.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - adullam - 25-03-2012

Witam. Mieszkam w Lęborku , hoduję pielęgnice od ok 10 lat miałem malawi, tanganikę,
teraz moje zainteresowanie kieruje na niektóre pielęgnice amerykańskie. Bardzo mało
informacji, zdjęć jest na temat niektórych wybranych gatunków. Zapewne w skutek dość
utrudnionej zarówno dostępności jak i transportu. Szukam właśnie ładnie wybarwionego
samca pielęgnicy Fastea (red terror). Wielkość pow 15 cm.
moje gg 422252
Tel 665 610 955
W razie jak ktoś będzie chciął się wymienić, sprzedać, lub pochodzi z okolić czyli mieszka
gdzieś na pomorzu to też zapraszam przy okazji, może jakąś roszadę zrobimy...




RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Vieja - 28-03-2012

To i ja napisze cos o sobie.Mam 15lat,mieszkam w Lublinie.Akwarystyka zaczolem sie interesowac dokladnie rok temu gdy tata kupil mi 112l.Zaczynalem od latwych ryb jakimi sa mieczyki molinezje a po 2 miesiacach zawitaly u mnie ramirezki dobrala mi sie para i pomyslnie rozmnozylem ten gatunekTongue.Jednak to nie bylo to i po 3miesiacach zawitaly u mnie pielegnice ameryk.Aktualnie mam piekna parke cryptoheros honduran red point.Moze za miesiac postawie taki zbiorniczek:150x40x50Big GrinDobra koncze to pisanie bo sie za duzo rozpisalem.Rolleyes


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - filas - 28-03-2012

witaj, nareszcie coś wyskrobałeś o sobie Smile

powiem Tobie, że ładne HRP są dla niektórych takim małym marzeniem, dla mnie rónież, więc jak dasz radę wrzuć jakieś fotki w odpowiednim dziale Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Vieja - 28-03-2012

Wrzuce wrzuce postaram sie umiescic zdjecia jak najszybciej tylko musze zrobic porzadne fotki bo z tego co pstrykam to rybki ledwie niebieskie wychodza.Samiczki to chyba takiej jak ja mam to na internecie nie znalazlem.Ale wkrotce sami sie przekonacie ze sa piekneBig Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - igor1996sa - 31-03-2012

Witam nowych!

Widzę że forum ładnie się rozbudowuje.Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - UKASH - 07-04-2012

Witam Panie i Panów!
A teraz mniej oficjalnie, mam na imię Łukasz, jestem rdzennym kielczaninem, mam 34 lata w akwarystyką zajmuje się od słoika z gupikami od klasy 6 podstawówki. Miałem kolejno ów słoik 1 litrowy, następnie 20-50-112, całkiem niedawno( lat temu z 6) 200 litrówkę, a obecnie, z nastawieniem na interesujące mnie pielęgnice z CA, zbiornik 540 litrów. Jestem na etapie kompletowania/zestawiania obsady.
Prócz akwarystyki w moim życiu od barrrdzzzzoo dawna jest obecny rower górski, z ukierunkowaniem na Enduro, oraz od bbaarrrdzooo dawna gry fabularne spod znaku RPG. OK, bez wypracowań, na koniec wielkie podziękowania dla tych którzy stworzyli Cichlidae.pl, gdyż od dawna szukałem czegoś "po polsku" z zakresu pielęgnic z CA. Pozdrawiam i do napisania!!!


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Vieja - 07-04-2012

Witam,zycze milego pobytu na forum.Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - qbsztyk - 10-04-2012

Witam wszystkich Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Dawos - 12-04-2012

Witam.
Mam na imię Dawid.Mam 17 lat.Akwarystyką zajmuje się od kąd pamiętam.Zaczynałem na małych akwariach teraz niedawno przeniosłem się do akwa 450 L w, którym mam pielęgnice meeki i severum.Mam też akwaria z krabami,krewetkami,aksolotem.
Poza akwarystyką ineteresuje się wszystkim co dotyczy zwierząt ponieważ planuje wiązać przyszłość ze zwierzętami (weterynaż).
Kontakt ze mną:
gg:39840446.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - qbsztyk - 12-04-2012


Cześć weterynarz Wink