Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] (/thread-821.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - 5pirit - 07-11-2012

No właśnie, z forum Tanganickiego się coś wiara przenosi. Ale muszę przyznać, że coś forum Tanganickie coś ostatnio przysiadło, a szkoda Sad


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - rufus - 07-11-2012

(07-11-2012, 00:02 AM)5pirit napisał(a): No właśnie, z forum Tanganickiego się coś wiara przenosi. Ale muszę przyznać, że coś forum Tanganickie coś ostatnio przysiadło, a szkoda Sad

nie wiem o którym forum piszesz, ale ja z forum KMT nigdzie nie przenoszę Wink. Zawsze będę jako swój główny "domek" traktował forum KMT z różnych powodów i ono jest najbliższe moim zainteresowaniom i sercu Heart, a tu jestem dodatkowo żeby poszerzać swoją wiedzę z tematu pielęgnic innych niż zamieszkujących biotop Tanganiki i "nie zamykać" się w jednym jeziorzeWink.
Wiele pielęgnic z innych biotopów nie interesuje mnie, ale jest kilka "perełek" i dlatego warto być również na forum Cichlidae.pl Smile




RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - 5pirit - 07-11-2012

Chodzi mi o to, że jeszcze pół roku jak zaczynałem na forum KMT, to jakoś chętniej ludzie chcieli pomóc, odpowiadali na zadane pytania, i było czuć to zaangażowanie, i ogólnie jakoś więcej się działo. A teraz jakoś czar prysł, jak się pytanie zada to często można otrzymać odpowiedzi osób którzy dopiero zaczynają i w ich podpowiedziach można wyczuć raczej jakieś przypuszczenie niż konkretną wiedzę. Nie chcę nikogo urażać z forum KMT, bo w kilku kwestiach pomoc uzyskałem, ale tak jak piszę już od pewnego czasu coś stanęło, a stali bywalcy są w takiej jakby zamkniętej grupie i tylko praktycznie sobie odpowiadają. Zaznaczam, że może tak nie jest jak piszę, ale takie mam odczucia ....


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Topielec - 07-11-2012

Witam wszystkich nowych użytkowników Smile

Chciałbym się odnieść do tego, co było napisane w kilku ostatnich postach w kwestii Tanganiki. Wydaje mi się, że nasze forum nigdy nie zdobędzie tak specjalistycznej wiedzy z tematu Tanganiki, czy Malawi jaka zebrana została w ciągu wielu lat na forum KMT czy KM, bo wiadomo, że wielu maniaków jest (i będzie) nastawionych wyłącznie na te biotopy i dlatego będą się oni udzielać w pierwszej kolejności tam. Przypominam jednak, że wszyscy mamy wspólny cel w tym, co robimy, czyli szerzenie wiedzy o akwarystyce, a w szczególności pielęgnicach oraz popularyzacji ich, a nie konkurowanie ze sobą w żadnej formie Smile

Dlatego osobiście zachęcam wszystkich użytkowników, których głównymi miejscami dyskusji są inne, bardziej wyspecjalizowane fora, do prezentacji Waszych pielęgnic i akwariów w naszym dziale prezentacji, bo jest to duża szansa na pokazanie Waszego bakcyla innym, którzy akurat nie odwiedzają for poświęconych wyłącznie jednemu biotopowi Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - rufus - 07-11-2012

(07-11-2012, 12:40 PM)Topielec napisał(a): .... wszyscy mamy wspólny cel w tym, co robimy, czyli szerzenie wiedzy o akwarystyce, a w szczególności pielęgnicach oraz popularyzacji ich, a nie konkurowanie ze sobą w żadnej formie Smile

zgadzam się z Adamem w 100% i tego się trzymajmyBig Grin.

Co do forum KMT.
Wszelkie uwagi mile widziane w celu poprawy jakości forum i zadowolenia forumowiczów, ale prosiłbym ew. o sugestie na PW lub na forum KMT.




RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 07-11-2012

(07-11-2012, 12:40 PM)Topielec napisał(a): Dlatego osobiście zachęcam wszystkich użytkowników, których głównymi miejscami dyskusji są inne, bardziej wyspecjalizowane fora, do prezentacji Waszych pielęgnic i akwariów w naszym dziale prezentacji, bo jest to duża szansa na pokazanie Waszego bakcyla innym, którzy akurat nie odwiedzają for poświęconych wyłącznie jednemu biotopowi Smile

Zgadzam się z Adasiem w 1000% i TEGO się trzymajmyBig Grin


<a teraz już się witajmy... jest ktoś nowy na pokładzie łajby Cichlidae.pl? Smile >


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Szarooka - 10-11-2012

Witam wszystkich Smile
Śledzę to forum już od jakiegoś czasu, postanowiłam więc dołączyć. Zwłaszcza tematy tanganickie są mi bliskie Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Ruki - 10-11-2012

Witaj. Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Pley - 10-11-2012

Witam Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - rufus - 10-11-2012

Witaj Asiu Smile