Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] (/thread-821.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 06-10-2012

Polak - Białystok jest na północy. Cieszę się, że Polska północna się ujawnia, bo w większości mamy południe Wink
Arku witam serdecznie Smile Macie fantastyczne Muzeum Miodu!


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - west000 - 06-10-2012

A dziękuję, istotnie ciekawe to muzeum.
Co do tego że większość z południa, to też muszę się zgodzić. U nas to istna pustynia akwarystyczna.
Śmiałem się ostatnio do znajomego że na południu to można mieć co miesiąc inną ciekawą obsadę tylko z "oddam" / "zamienię".
U nas to nawet kupić ciężko niektóre gatunki.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Zabir - 09-10-2012

Krzysiek się kłaniaSmile
Mieszkam w okolicach Kłodzka, akwarystyka interesuje się od dzieciństwa.
Pielęgnice to moja ogromna pasja i teraz jak tak myślę to nigdy w życiu nie miałem innych ryb niż właśnie pielęgnice, oprócz kirysków , zbrojnika niebieskiego i neonów.

Ps. Strasznie fajnie że powstało ogólne forum o pielęgnicach.

Pozdrawiam.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - piotrK - 09-10-2012

Witaj Cool


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - miszszczu - 10-10-2012

Witam serdecznie.
Akwarystyką zajmuję się krótko - dokładnie od któregoś tam grudnia 2011 roku, kiedy to wpadłem na genialny w swej prostocie pomysł, aby kupić dzieciakom jakiegoś zwierzaka. Ponieważ mieszkam w socjalistycznej płycie, nie lubię wstawać rano i miejsca brak, wybór padł na rybki. Zaciągnąłem wtedy 3 letniego syna do akwarystycznego, i wyszliśmy z wielkim płaczem, tzn ja ze szkłem i wszystkimi bajerami na start a on z płaczem - strasznie chciał bojownika w kubeczku.
Dziś ów bojownik jest nietykalny w naszym rodzinnym szkle, pływa sobie dostojnie w towarzystwie haremu kakadu - tak wiem, mało szczęśliwe połączenie - rybki jednak ustaliły szybko kto w jakich rewirach rządzi. Bojek nie zapuszcza się niżej, kakadu nie podpływa pod taflę i jakoś leci.
Przez mijający prawie rok sporo czytam, uczę się, oglądam zbiorniki i ZAZDROSZCZĘ.
Nie mam warunków na więcej szkieł, cieszę się zatem jedynym 112 litrowym akwa.

Liczę na wyrozumiałość oraz pomoc w rozwiązywaniu hydrozagadek.
Pozdro z Trójmiasta


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - west000 - 10-10-2012

Witaj miszszczu.
Widzę że pomorskie wreszcie się ujawnia.
Pozdrawiam


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - piotrK - 10-10-2012

Cześć miszszczu Cool

Czyli jednak są ludzie, którzy nie zaczynają akwarystyki od kuli/kostki/25L akwarium Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Topielec - 11-10-2012

Witam wszystkich nowych użytkowników na naszym forum Smile
Kolegę Zabira kojarzę chyba z akwarystyka.com.pl ?


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Zabir - 11-10-2012

Topielec, całkiem mozliwe, swego czasu sporo czasu tam spędzałem, Ciebie również kojarzę, ale myślałem że z jakiegoś forum o Malawi.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Topielec - 12-10-2012

Ja zwiedzałem większość for poświęconych pośrednio pielęgnicom, więc bardzo możliwe.
Teraz jednak czasu mam już tylko na jedno Wink