Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] (/thread-821.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 29-09-2012

Dawid witamy na pokładzie, już postaramy się Ciebie do pielęgnic przekonać, nawet małych Wink chociaż podobnie jak ja, wolisz inne ryby Wink
Czekam na przestawienie Twoich zbiorników i ryb, zawsze to jakąś miła odmiana od tych karpi, które tu ciągle oglądam Big Grin Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Dawid N - 29-09-2012

To ja zakładam wątek Big Grin Może na jakieś maleńkie BW bym się zdecydował jeszcze Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Zimna Zośka - 29-09-2012

Witaj Dawid, channa cudne rybki, mam swój ulubiony gatunek. Właśnie z BW, jako że mam maniaka tych ryb w rodzinie, napewno u mnie kiedyś zagoszczą Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Ruki - 29-09-2012

Witaj! Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - PlayazZ - 29-09-2012

Witam wszystkich
Nazywam się Zbyszek mieszkam w małej miejscowości niedaleko Białegostoku mam 31 lat. Moja akwarystyczna przygoda rozpoczęła się u kumpla który miał 40l akwarium siedząc u niego po kilku piwkach gapiłem się w to akwarium jak zaczarowany. Wtedy pomyślałem sobie fajnie by było u siebie mieć takie cudo. Na początku kupiłem 112l i rozpoczęły się godziny czytania. Na chwile obecną mam 2 akwaria jedno 375l z paletkami i drugie 720l z młodziutkimi pawiookimi. A jak wszystkim wiadomo najlepiej uczyć się od najlepszych tak więc jakiś czas temu zarejestrowałem się na forum i doszkalam się odnośnie pielęgnic. Mam nadzieję że pomożecie amatorowi radami Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Adrian - 29-09-2012

Ja już sobie to 720l wyobrażam Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 29-09-2012

Zbyszku, witaj na forum Smile
Przedstaw swoje zbiorniki i ryby, jeśli masz jakieś pytania to pytaj, jestem ciekaw Twoich paletek, może z Twoja pomocą zawalczymy o ich prawidłową pielęgnacje.
Napisze wprost:
Jesteś na najlepszym Uniwersytecie Pielęgnicowym w Polsce, tylko wykłady masz w jednej sali... Cichlidae.pl

Smile ładnie mi to wyszło, co? Big Grin Chyba jakiś piątkowy prorok zasiał we mnie ziarno Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - piotrK - 29-09-2012

Cześć!


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - yarson - 01-10-2012

Witam,
mam na imię Jarek.
Zbiorniczek jakim dysponuję to ~ 60L w którym obecnie pływa kilka brzanek sumatrzańskich i kirysków pand
Akwarium "odziedziczone" po qbsztyku...
Mam nadzieję że niedługo z pomocą qbsztyka jakiś aranż w temacie pielęgnicowatych uda się zrobić.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Zimna Zośka - 01-10-2012

Witaj Smile