Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] (/thread-821.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - qbsztyk - 25-09-2012

Witam nowych Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - junak-rider - 27-09-2012

Witam. Mam na imię Marcin i obecnie mieszkam w Luboniu k/Poznania. Mam 34 lata i chociaż na tym forum jest nowy to akwarystyką zajmuję się praktycznie od czasów pieluch. A tak na poważnie to schedę przejąłem po ojcu w wieku kilkunastu lat, chociaż w domu akwaria stały odkąd tylko pamiętam. Obecnie mam dwa zbiorniki 450 l i 260 l; w obu są pielęgnice. W najbliższym czasie w większym będzie domek dla m.in. Geophagus Altifrons i G. Red Head Tapajos, które teraz podrastają w mniejszym baniaku, ale kiedy to nastąpi sam nie wiem bo przy biegającym w koło nóg 2-letnim potomku na nic nie ma czasu, a jeszcze są inne hobby..
Pozdrawiam, Marcin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - qbsztyk - 27-09-2012

Siemanko, może pokażesz nam w prezentacjach swoje baniaczki.

(27-09-2012, 09:54 AM)junak-rider napisał(a): .... ale kiedy to nastąpi sam nie wiem bo przy biegającym w koło nóg 2-letnim potomku na nic nie ma czasu, a jeszcze są inne hobby..
Etam, marudzisz Wink Mam podobną sytuację, fakt prosto nie jest, ale jak się chce to się czas znajdzie Smile



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - junak-rider - 27-09-2012

Zdjęcia wkleję niebawem bo na razie mam małe przemeblowanie i komp w domu poszedł w chwilową odstawkę, a piszę z pracy (oby tylko pracodawca nie był tu zalogowany, hehe..)
A z wolnym czasem to naprawdę jest lipa, na ryby by się jeszcze pojechało, motorem pojeździło, ale się nie poddaje.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 27-09-2012

Marcinie witamy na pokładzie Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Zimna Zośka - 27-09-2012

Czołem Marcin. Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - piotrK - 27-09-2012

Heloł. Cool


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Sendog - 27-09-2012

Hej , wędkarzy nam tu brakuje Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Topielec - 28-09-2012

Ha, Marcin, czyli wypisz wymaluj sytuacja większości z nas Wink Ja głupi, na ten przykład, nie mając już na nic czasu, jeszcze sobie ostatnio dołożyłem trochę obowiązków na własne życzenie! Ale za to produkowanie dzieci muszę odłożyć o jakieś 10 lat Big Grin

Pokazuj więc, co tam masz w baniaczkach i nie wykręcaj się Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Dawid N - 29-09-2012

Witam Was wszystkich
3xW Big Grin
Niektórzy mnie znają z innych forów, mam na imię Dawid, mam 28 lat i mieszkam w Lublinie. Akwarystyką zajmuję się obecnie od 4miesięcy, ale lata temu gościło u mnie parę zbiorników z pielęgnicami. Akwaria miałem w domu od najmłodszych lat, jednak w wieku 16-17 lat zrezygnowałem by teraz móc przeprowadzić wielki powrót Big Grin
Pływają póki co u mnie w 112l dobrana para Channa lalcheng, w drugim 112l Erythrinus erythrinus blue wraz z pokarmem, w 300l małe przecinaki Channa ornatipinnis wraz z pozostałymi lalchengami i zawieruszonym Polypterusem senegalusem dla którego muszę zorganizować sensowny litraż. Czwarte akwa 432l na wymiar czeka na szafkę i obsadę, jak się pewnie co niektórzy domyślają będą to Wężogłowy Wink
Tak się tutaj zarejestrowałem bo wiem, że Wy miłośnicy pielęgnic macie duże zbiorniki, a co za tym idzie ciekawe rozwiązania technologiczne, świetne aranżacje i mnóstwo doświadczenia z dużymi rybami.
Tak mnie jakoś ostatnio pielęgnice po głowie chodzą, a nie mam ich gdzie upchnąć już do mieszkania... ehhhh Tyle pięknych ryb, a tak mało zbiorników Big Grin
Pozdrawiam Was wszystkich !!!

Dawid N