Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] (/thread-821.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 25-08-2012

Witamy na pokładzie. Smile Zakładaj temat i dyskutujemy, najważniejsze, że chcesz dobrze dla ryb, z takim podejściem daleko zajdziesz.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Adrian - 25-08-2012

Witaj glonomad Tongue


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Zimna Zośka - 25-08-2012

Sie masz Paweł, dobrze że tu trafiłeś, naprawdę się cieszę. Tak jak Killi, zakładaj temat, jest tu troche ludz którzy pomogą Smile Że też odrazu nie podałem Ci namiarów na to forum.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Daiw - 01-09-2012

Witam, napisalem juz swoj pierwszy temat, a sie nie przywitalem ale lepiej pozno niz wcale.
Mam na imie Dawid, mam 16 lat i jestem z Czestochowy. Interesuje sie akwarystyka, terrarystyka oraz sportem i modelarstwem.
Aktualnie posiadam akwarium 53l ale w najblizszych tygodniach powinienem wystartowac z wiekszym akwarium najprawdopodobniej 200l.
Na forum zawitalem poniewarz jesli bedzie to mozliwe chcialbym w nowym akwarium posiadac jakies pielegnice lub pielegniczki.Swoja przygode zaczolem od akwarium 25l na poczatku nie bylo najlepiej ale w miare uplywu czasu bylo coraz lepiej wiec postanowilem kupic wieksze akwarium no i teraz znowu mam zamiar kupic wieksze akwarium.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow i mam nadzieje ze dowiem sie z forum wiele ciekawych rzeczy.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 01-09-2012

Dawid witamy Na Cichlidae.pl


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - ktmt 525 - 02-09-2012

Witam wszystkich forumowiczów jestem nowy i chciałem sie przywitać .Jestam z Rybnika akwarystyką zajmuje sie od zawsze ha ha ha przez długi czas zajmowałem się akwarystyką roślinną i hodowlą ryb żyworodnych ,teraz nadszedł czas na zmiany ,myślę że pielęgnice to dobry wybór w przyszłości postaram się rzucić jakieś foty zbiorników przerobionych do hodowli pielęgnic narazie wysprzedaje roślinność z baniaków ale jak wiadomo sezon w sklepach akwarystycznych jeszcze się nie rozkręcił


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 02-09-2012

ktmt 525 witamy na pokładzie Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Bobix - 02-09-2012

Witam, jestem tu nowy, i pierwszym moim postem będzie przywitanie się z forumowiczami Tongue Być może pamięta mnie ktoś z innych for Wink Obecnie przygotowuje zbiornik dla akarek paskowanych, niebawem ruszam z hodowlą.
Pozdrawiam.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Gaweł - 02-09-2012

Witam Wink
Również jestem nowy na forum mówcie mi Gaweł Smile
Wcześniej miałem takie pielęgnice jak Meeki,Akary błękitne,Plamookie,Sajica i Barwniaki czerwonobrzuche aktualnie mam trzy akwaria a mianowicie: 250l z Żyworódkami,70l z Parką ramirezek (właśnie złożyły ikrę) i 25l Wink
Pozdrawiam wszystkich Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Ruki - 02-09-2012

Witajcie. Wink