Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] (/thread-821.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 21-08-2012

Krzysztofie, witam serdecznie na pokładzieSmile i sprawca pojawienia się Krzyśka już nawet znany Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - qbsztyk - 21-08-2012

Aloha Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Pley - 22-08-2012

Witam wszystkich!


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - leszko - 22-08-2012

Akwarysta od zawsze. Chętny do pomocy o ile widzę sens pomagania.
Jak coś wiem to się dzielę a jak czegoś nie wiem to czytam - takie mam motto.
Kilka osób już mnie zapraszało na to forum ale jedynie kolega Killifish ściągnął mnie tu skutecznie.
Jak będzie nie wiem - liczę że tu znajdę coś innego niż wszędzie.

W domu kilka szkieł w tym jedno pusteIdea.
Szukam inspiracji i mam nadzieję ze tu ją znajdęBig Grin.

Pozdrawiam wszystkich tu zgromadzonych (z większością jestem w dalszym lub bliższym kontakcie).









RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - piotrK - 22-08-2012

Witaj, czuj się "jak u siebie".

P.S. Teraz już wiemy kto powinien dostać etykietkę "Najskuteczniejszy Ściągacz" : D


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - qbsztyk - 23-08-2012

Siema Leszko, (pamiętam, że mam nie odmieniać) Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 23-08-2012

Witam brat Smile
Ściągam wszystko u wszystkich Big Grin Tongue uważajcie


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - filas - 23-08-2012

Jakie szczęście, że będziesz w innym motelu, ufffff Tongue

Witaj leszko, fajny nick - pozytywnie nakręca Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 23-08-2012

Filip - się przekonamy czy w innym Tongue i tak Ciebie dopadnę Big Grin



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - glonomad - 25-08-2012

Witam
Na forum trafilem w poszukiwaniu info, troche szperalem i stwierdzilem ze czas sie przedstawic ;D Jestem Pawel mieszkam w UK i napewno nie raz bd potrzebowal pomocy forumowiczow. Przejdzmy do setna - posiadam 70l zbiornik roslinny (farma) z parka barwniakow, kolejny jest to 300l pusty czekajacy na zrobienie szafki. Baniak specjalnie pod skalary 60cm wysoki.
Poczatkowo w bance mial byc mix z czasem doszedlem do wniosku ze chialbym cos ala biotop zblizony dla tego w ktorym zyja skalary, pewnie malo osiagalne (w moim przypadku) typowe BW odpada na chwile obecna. Planowana obsada skalar.... neony (lub inne ryby lawicowe typu zwinnik blehera), skosnopregie,otoski, kto wie moze kirysy... i teraz do tego jakies pielegniczki typu kakdu, borelli, baenschi, agassizi itp. Taki moze maly balagan ale pomimo ze w pl posiadalem jakies tam zbiorniki to byly raczej zbiornikami tak poprostu. Teraz chcialby ryba zapewnic jak najlepsze warunki.
Co polecacie do glownych mieszkancow Skalarow?? Do tej pory posiadalem jedynie skalary i barwniki z pielegnicowatych. Im wiecej czytam o pielegnicach/pieleginczkach tym bardziej chcialo by sie mniec je wszystkie i glownie je.
ps. przepraszam za rozpisanie sie i ogolny balagan jesli jest potrzeba i admin moglby to prosze o uporzadkowanie mojego posta i umieszczenie go w odpowiednim dziale

Z gory thx i pozdrawiam