Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] (/thread-821.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Adrian - 03-08-2012

Witajcie !

Mam na imię Adrian mam 12 lat i chyba będę najmłodszy na tym forum Smile
Złapałem bzika akwarystycznego gdy przechodziłem obok sklepu zoologicznego.Lecz moja przygoda zaczęła się od........welon+kula "/Pielęgnicami zainteresowałem się gdy przypadkowo zobaczyłem pielęgnice zebry w sklepie zoologicznym.Lecz najbardziej interesuje mnie rodzina Microgeophagus a najbardziej pielęgniczka ramireza .Właśnie to dla niej zakładam akwarium..
Aha bym zapomniał pochodzę z Trzetrzewiny .woj małopolskie .


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - piotrK - 03-08-2012

Witaj,
Świetnie trafiłeś, życzę miłego pobytu na forum. Myślę że z czasem będziesz mógł zmienić swój nick Cool


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Adrian - 03-08-2012

Dzięki za miłe słowa..Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - gargamelito - 03-08-2012

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych akwarystów. Mam na imię Darek pochodzę z Kielc. Mam 28 lat i jestem posiadaczem 200l akwarium z pielęgnicami ale właśnie w bardzo bliskiej przyszłości zamierzam wdrożyć w życie nowy projekt czyli ok 720 litrowy baniaczek. Pomysł według mnie nowatorski jak również amatorski, mam zamiar jak najtańszym kosztem stworzyć ładne akwarium. Liczę na pomoc od nowych i bardziej doświadczonych kolegów, w najbliższym czasie zamieszczę zdjęcia i przedstawię swoje pomysły. Pozdrawiam.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - qbsztyk - 04-08-2012

Witam, wszystkich nowych forumowiczów Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 04-08-2012

Adrianie, Darku - witam na pokładzie.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - destorions - 11-08-2012

Cześć, Sprowadza mnie jedna rzecz która przyciągła nas wszystkich na to forum-Pielęgnice, miałem ich dużo min.
Meeki,Ellioti,Nikaraguańskie,Sajici,Salvini,Cytrynowe,Pyszczaki ok. 20gatunków, Barwniaki,Pielęgniczki Ramireza,Pielegniczki Kakadu, Czerwieniaki,Akary,Skalary...
Nie chcę się przechwalać , ale oprócz Nikaraguańskich i Akar z Maronii to wszystko się rozmnożyło Smile Big Grin . Baaardzo trudno jest z narybkiem ale daje rade.
Mam jedno akwarium -240l, startuje po świętach,albo jak trochę zarobie z 375-720litrami. Miałem 50l , 112l , 40l , 120l, 450l, 200l, 375l, jednkaże już nie mam, musiałem się nad czymś zdecydować bo dziecko jest ważniejsze, myślałem że stłucze akwarium,bo była nisko szafka-450l , i wziąłem 240l ,a tu się okazuje że dziecko jak puknie to nic akwarium się nie stanie, nic!
Najbardziej lubie gatunki takie jak : Festae, perłowe, niebieskołuskie, akary pomarańczopłetwowe, texasy, flower horny, salvini i wiele innych, ale gustuje w tym agresorach. Tylko je mogę nazwać mianem pielęgnic, bo spokojne gatunki mi nigdy nie odchowały narybku. (Akara z maroni)

A pozatym to uczę się w liceum ogólnokształcącym , Łowicz.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 11-08-2012

Witamy na pokładzie kolegę destorions(HCG) Wink Lubię dżemy z Łowicza, ale serio, aby nie było, zero ironicznego tonu Smile

EDIT: Niestety swoim zachowaniem skazujesz się na pobyt pod pokładem. Szkoda, myślałem, że z dojrzałym nastolatkiem mam do czynienia, jednak dalej idziesz droga, która obrałeś np. na Apisto.pl.
Poprawne nazewnictwo obowiązuje wszystkich, także w nazewnictwie gatunków, po za tym pisz po polsku, nie po polskiemu.

Już mi nawet dżem z Łowicza przestał smakować Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - destorions - 11-08-2012

Bardzo mi przykro że nie pasuje ci moja osoba, a nie... To jednak zgaga :p


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 13-08-2012

Zgaga... Wink Królewska. Szkoda, jednak trafił kolega pod pokład, na własne życzenie.