Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] (/thread-821.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - RafalMMA - 31-05-2012

A ja macham z orlego gniazda na maszcie. a-hojjjji
Pod piracką banderą" Cichlidae.pl"


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - marzi70 - 15-06-2012

Witam!!!!
Jestem tak samo jak Wy zauroczona pielęgnicami,jest to mój pierwszy kontakt z tymi rybami i nie umiem się nimi opiekować,są piękne ale też bardzo charakterne,niszczą roslinki,chciała bym mieć ładnie w akwarium,ale nie mam pomysłu jak to zrobić.
Wczoraj umarła mi rybka i widzę,że jej partnerka tez podzieli jej los,rybka jest żwawa je normalnie ale od połowu robi się jakaś żółta czy morze łososiowa a pod bródką ma czerwone jak krew ale to krew nie jest.Może ktoś z Was wie co to za świństwo zabija moje pupilki.
Fajnie,że Was znalazłam,przynajmniej teraz będę mogła lepiej opiekować sie moimi rybciami.



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - qbsztyk - 15-06-2012

Cześć, załóż temat i podaj w nim dokładny opis (technika, parametry, wielkość zbiornika, podłoże, temp. itp.) ze zdjęciami akwarium i ryb.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - dator - 15-06-2012

Witaj Marzi70 (czyżby mój rocznik?Wink). Zanim dokupisz kolejne rybki, zrób tak, jak powyżej napisał Kuba.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - novi - 18-06-2012

Witam,
Pierwszy raz tutaj zawitałem szukając info odnośnie rybki o zmiennej barwie i nazwie "vieja" /Paratheraps/.
Kiedyś przewinęło się u mnie trochę pielęgnic ale szczególnie dobrze wspominam barwniaka czerwonobrzuchego - spokojny w miarę, i ciekawy gatunek. I takich pielęgnic teraz poszukuję-większych (bo i akwarium w miarę czasu urosło) i barwniejszych..bo już zbrojniki mi się opatrzyły (sturisomy festivum plus L144).
Wszelkie porady mile widziane i wskazówki gdzie szukać...już trochę przejrzałem forum - ciekawe i na temat.
pozdrawiam
novi


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 18-06-2012

Witamy na pokładzie Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - UKASH - 18-06-2012

Witam nowych!


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - sol88 - 26-06-2012

Witam!
Moja przygoda z akwarystyką dopiero się zaczyna Smile i jak na razie wkręcam się w to coraz bardziej.
Na forum naprowadził mnie Killifish Wink i muszę przyznać że bardzo mi się podoba.
Plany to baniaczek 60X30X40 troszkę zarośnięta Ameryka południowa.
Pozdrawiam Zuza.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Pley - 26-06-2012

Forum, czy Julek Ci sie podoba ? Big Grin
Witamy


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 26-06-2012

Witam Zuza Smile

Co by nie było, że samych Azjatów sprowadzam, tu typowa miłośniczka SA Big Grin