Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] (/thread-821.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - tuptuś - 09-01-2012

Hej
Mam na imię Piotrek i kocham pielęgnice Smile
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakęconych Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - sskendo - 11-01-2012

Witam, jestem Michał, uwielbiam pielęgnice z Ameryki Centralnej, obecnie jestem posiadaczem 6 szt młodych Parachromis Motaguensis (niespełna roczniaki) lub jak kto woli Red Tiger Mota.
Moje pierwsze ryby to T. Meeki, miałem wtedy 9-10 lat. Później nastąpiła przerwa, a teraz znów po nastu latach kontynuacja pasji Smile




RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - piotrK - 11-01-2012

Witam Was. Cool


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Topielec - 12-01-2012

Czołem Panowie!


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Szak - 18-01-2012

Witam! Kiedyś śladami Pleja trafiłem na to forum, od dawna mam tu konto, ale jakoś nigdy nie chciało mi się coś napisać. Mam na imię Kuba, interesuje się akwarystyką, muzyką i w między czasie gram na basie Smile. Pozdrawiam.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Topielec - 19-01-2012

Cześć Szak Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - baqugan - 26-01-2012

Witam szanowne grono pozytywnie zakręconych miłośników pięknych stworzeń zwanych pielęgnicami. Na imię mam Zbyszek 37lat.
Akwarium miałem od zawsze. Ostatnie kilka lat posuchy i od niespełna roku powrót. Tym razem Tanganika. Na chwilę obecna jeden baniaczek 450l z Tropheusami.



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Bernard - 26-01-2012

Witaj
Tanganika - dobry wybór Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Topielec - 27-01-2012

Bardzo zacny powrót Smile Witamy z powrotem wśród "żywych" w takim razie Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - karkonosz - 29-01-2012

Witam wszystkich. Na imie mam Krzysiek. Od prawie 20 lat z kilkuletnią przerwą zawsze w pokoju stało jakieś szkiełko. Jednakże były to typowe małolitrażowe ogólniaki, tzw zupka rybna Tongue Ostatnimi czasy staram się intensywnie nadrabiać wiedze poszukując wartościowych info w necie, przez co moje podejście do akwarystyki zmienia się z korzyścią dla ryb Wink W ten sposób trafiłem na to forum. Z pielęgnic obecnie posiadam 2 sztuki cleithracara maroni, 2 skalary otrzymane w spadku, oraz pare laetacara curviceps. Jest też 1 papuzia kupiona wtedy, gdy jeszcze nie miałem dostępu do neta i nie wiedziałem w jaki sposób te ryby "powstają". Teraz już bym takiej ryby nie nabył, aczkolwiek do swojej się przyzwyczaiłem i raczej się jej nie pozbęde. Trochę się rozpisałem, więc dodam tylko, że jeśli chodzi o pielęgnice, to chciałbym kiedyś trzymać jakieś ziemki. Nie pogardziłbym także pielęgnicą miodową, której w mojej okolicy w sklepach nie idzie dostać.