Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] (/thread-821.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - UKASH - 18-05-2012

qbsztyk ma racje, zreszta, taka odpowiedz uslyszysz od 99,9% z nas Big Grin Ryszard, nie taki diabol straszny jak go czasami w necie maluja, wszystko sie obgada. Pozdrawiam nowych!


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 18-05-2012

Witam Ryszardzie na pokladzie. Jak nie pielegnice to jakies oryginalne labiryntowe Wink Tak, ja jestem ten 0,1% Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - qbsztyk - 18-05-2012

(18-05-2012, 14:31 PM)Killifish napisał(a): Tak, ja jestem ten 0,1% Big Grin

Ja bym Cię inaczej nazwał Big Grin no ale tu akurat pasuje Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 18-05-2012

Big Grin Qba wszystkich swoja miara, wole zostac przy tym promilku Wink oficjalnie Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - ryszard - 18-05-2012

Myślicie, że pielęgnice to dobry pomysł dla początkujących? Chcę to z wami skonsultowac zeby nie potrzebnie nie narazac sie na wydatki Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - piotrK - 18-05-2012

Ryszard, to wszystko jest względne. Jak ktoś jest niecierpliwy i ogólnie nie nadaje się do tego hobby to trafi go szlag przy zwykłych gupikach. Pooglądaj sobie zdjęcia w Prezentacjach, poprzeglądaj strony takie jak Cichlidae.com czy http://www.ciklid.org/artregister/artreg_index.php i pewnie z czasem znajdziesz te, które chciałbyś mieć. W odpowiednim temacie (ten to jest jednak z założenia powitalny) podywagujemy, doradzimy, może nawet pomożemy wybrać - ale decyzja należy tylko do Ciebie, a pielęgnic jest ponad 2000 gatunków - coś znajdziesz. Cool

A nawet jeśli nie, to już wujek Killi Ci pomoże.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - dator - 18-05-2012

Cytat:
(18-05-2012, 22:07 PM)ryszard napisał(a): Myślicie, że pielęgnice to dobry pomysł dla początkujących?

Dobry, jeśli detale przekonsultujesz na tym Forum, a nie w sklepie zoologicznym.
Witam na pokładzie.




RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - qbsztyk - 18-05-2012

(18-05-2012, 22:07 PM)ryszard napisał(a): Myślicie, że pielęgnice to dobry pomysł dla początkujących? Chcę to z wami skonsultowac zeby nie potrzebnie nie narazac sie na wydatki Wink

Rysiek, ziomalu, Wink osobiście uważam, że nieważne, czy zaczynasz od gupika czy pielegnicy, ważne z kim w to wchodzisz i jakie masz podejście. Ty wchodzisz idealnie, wybrałeś najlepsze forum, jakie jest dostępne Smile. Pomożemy doradzimy, bedziesz zadowolony. Jeśli na pierwszy rzut będziesz podchodził do tematu pod kątem wydatkow, to nie jest to Twoim hobby.
Wydatki - bedą zawsze, ale nie będziesz się nimi przejmował.
Damy radę Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - ryszard - 19-05-2012

Macie racje. Wiedzialem, ze dobrze trafilem! Tak jak sugeruje piotrK szczegoly obgadamy w odpowiednim temacie Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - mady haze - 19-05-2012

(18-05-2012, 13:50 PM)ryszard napisał(a): Witam wszystkich bardzo serdecznie Smile
Nazywam się Ryszard Milewski. Mieszkam w Warszawie.
Tematyką ryb akwariowych interesuję się stosunkowo od niedawna. Obecnie jestem na etapie kupna akwarium Wink dlatego liczę, że podpowiecie mi na co powinienem się zdecydować. Długo zastanawiałem się czy aby na pewno pasuję do zaglądających tu i znających się na rzeczy profesjonalistów. W młodości miałem niewielkie akwarium i postanowiłem wrócić do tego młodzieńczego hobby Smile Do niedawna miałem psa i dwa koty dlatego obawiałem się zakupy rybek. Niestety, chociaż dla rybek to stety, kotów już nie ma. Postanowiłem więc skorzystać z okazji (zanim żona kupi nowego kota) i poradzić się fachowców jakie rybki polecają mi na początek Smile
Pozdrawiam SmileSmile
Rysiek

Cześć Rysiek,

najważaniejsze, że kotów nie maWink - reszta przyjdzie z czasemSmile