Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] (/thread-821.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 09-05-2012

Witam kolegow Holsona - Pawla i Lukaszkul - Lukasza.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - RafalMMA - 10-05-2012

Witam wszystkich z szanownego grona P.maniaków.
Jestem z Warszawy.Bawię się akwarystyką ok 14 lat. Złote rybki,Kraby,Żyworódki,I wreszcie pierwsza para Nigrofasciatus.Potem Tapajos,Papuzia,Heros..Wyjazd na kilka dni i wszystko szlag trafił.Pare lat Obraziłem się na akarium za brakdziłania urządzeń bez energi elektrycznej. Potem przyszły młode niebieskołuskie i zobaczyłem Serrasalamus naterrieri z 7 mlodych dochowałem się 3 ponad 20 cm. osobników i ciężko było się z nimi rozstac. Ale w to miejsce łeb za łeb wleciały Herosy green,gold,rotkeil.Najdłużej był u mnie green.Następne były pawiookie i znowu stadko chyba 8szt po 2 z każdej odmiany barwnej. potem tylko para red tiger Wielkie zauroczenie i ciężkie rozstanie miały zbyt ciasno, za słabą filtrację itd.
Potem dyskowce stadko 5szt. nuda. po 9 miesiącach miałem dośc. Nic się nie działo więc kupiłem polypterusy i znowu rozczarowanie..to znaczy są fajne ale czegoś mi brakowało jakby nic nie pływało w zbiorniku.
Znajomy z zoologa przyniósł swoje 2 flowery po10cm. i trochę o nich po.... kurde książke zaczołem pisac.
Pozatym Uwielbiam pielęgnice choc w tej chwili stoi u mnie tylko szkło 200l,80l. Więcej już nie będzie, bo mie żona w końcu opuści . To nasz taki niby konsensus. Ale jak się uda to zamienie te 200 na coś większego może się nie połapie?!
Poza tym moją pasją jest MMA i jabłonie.Taki miszmasz.
Jeszcze raz cześc wszystkim Rafał Schabek.



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - qbsztyk - 10-05-2012

Witam wszystkich nowych kolegów Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - UKASH - 10-05-2012

Czesc kolegom!
P.S. - kolego RafalMMA, ze MMA to rozumiem, ale pasja "jablonie" ? Mozesz jakos rozwinac?


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Topielec - 10-05-2012

Czołem Rafał Smile MMA stało się ostatnimi czasy bardzo popularnym sportem na świecie i w Polsce. Dlatego jabłonie brzmią ciekawiej i faktycznie mógłbyś rozwinąć temat (np. tu http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=614) Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - dator - 10-05-2012

Cześć Rafał,
Szmaragdy mają się bardzo dobrze.
Zapomniałem Cię zapytać - co robiłeś przed MMA (w kwestii oczywiście SW)?


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - RafalMMA - 10-05-2012

Już wyjaśniam. Jeśli chodzi o jabłonie to jestem małym producentem"hobbystą" Kilku odmian jabłek- Ligol, Champion, Jonagoret, Idared
Na pytanie Datora odpowiedź brzmi Nahkampf,potem kickbxing potem MMA, brazylijskieJJ, Zapasy, Generalnie staram się zawodowo MMA, pełen przekrój.
Zapraszam na Copacabana team faecebook. Copacabana.pl Jeśli ktoś jest chętny do wysiłku fizycznego polecam.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - UKASH - 10-05-2012

RafalMMA, mam kolege, instruktora Brazylijskiego JJ, z Kielc, niejaki Gonzo, ponoc calkiem niezle wymiata.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Killifish - 10-05-2012

Rafale witam i kiedys sie usmiechne pielegnicowatym usmiechem o sadzonki jablonek Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - RafalMMA - 11-05-2012

(10-05-2012, 17:08 PM)Killifish napisał(a): Rafale witam i kiedys sie usmiechne pielegnicowatym usmiechem o sadzonki jablonek Wink

Teraz to już nikt własnych sadzonek nie robi,wszyscy kupują. Chyba że tym chandluje. Gdybym dał ci sadzonkę która wyrośnie obok mojego drzewka to miałbyś dzikie jabłko. Więc raczej nieatrakcyjne.
Ale mogę coś podpowiedzieć w razie potrzeby. Jabłonka odmiany ekologicznej bo pewnie takie będą dla ciebie najlepsze to koszt ok.20 zł więc niewielki i na drugi rok ma owoce!


(10-05-2012, 16:53 PM)UKASH napisał(a): RafalMMA, mam kolege, instruktora Brazylijskiego JJ, z Kielc, niejaki Gonzo, ponoc calkiem niezle wymiata.
Czyżby Tobera? To copacabana kielce ja trenuje w warszawie
Nie znamy się osobiście z Marcinem ale słyszałem to samo co tyBig Grin
Moim głównym trenerem jest "Juras"Jurkowski takie znane nazwisko, no bardziej niż moje.Wink