Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] (/thread-821.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - mady haze - 30-04-2012

(29-04-2012, 22:45 PM)filas napisał(a): chodziło mi o numer - windows 7, xp ???

obecnie w domu mam wszystkie komputery na windowsie 7 i fotorelację mogę jedynie zrobić na paint'cie z tego windowsa, z tego co pamiętam to w poprzednich windows'ach paint nie co się różnił i będzie zgrzyt Sad

oczywiście można to zrobić na dodatkowych programach o których pisał piotrK ale jeżeli nie chcesz niczego dodatkowo instalować to w paint'cie również w prosty sposb zmienisz rozdzielczość zdjęć

No widzisz jak to jest jak na portalu o rybach rozmawia sie o komputerachWink
xp mam, ale dam sobei rade jakoś. SpokoSmile
Dzieki
P.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - UKASH - 30-04-2012

Witam mady haze! Widze ( z PDF-a) ze lista gatunkow jest mocna, nic tylko czekac na fotki baniakow i rybeniek.



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - qbsztyk - 30-04-2012

Siemanko Piotrze, dużo słyszałem o Twoich rybach, teraz będzie można podyskutować Smile Pewnie bedziesz tu czuł się dobrze, bo jest tu pau wariatów pielęgnicowych Smile Miłego pobytu na forum.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - mady haze - 30-04-2012

(30-04-2012, 09:02 AM)qbsztyk napisał(a): Siemanko Piotrze, dużo słyszałem o Twoich rybach, teraz będzie można podyskutować Smile Pewnie bedziesz tu czuł się dobrze, bo jest tu pau wariatów pielęgnicowych Smile Miłego pobytu na forum.

Siemka,

do tej pory żyłem w przeswiadczeniu ze nie jestem wariatem, ale jestem z tym ok jesli chodzi o pielegniceWink

Niedługo juz załoze temat Urugwaju - pracuje nad tymBig Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - HOLSON - 04-05-2012

Witam
Mam na imię Paweł jestem z Kluczborka w woj. Opolskim ok 40 km na północ od Opola. Mam 26 lat pierwsze akwarium 10L dostałem od ojca na 7 urodziny, pielęgnicami zajmuję się jakieś 10 lat i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie mieć innych ryb.
Obecnie posiadam akwarium 400L w którym trzymam 3 gatunki Vieja lub Paratheraps jak kto woli: Fenestratus, sysnpilus, regani. Wszystkie już dojrzałe i po-parowane.
Poza tym lubię zimne piwo, kluski śląskie i haribo Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Zimna Zośka - 04-05-2012

Siema HOLSON, w końcu tu dotarłeś Smile pamiętam Cię z ''akwarystyczne Opole "


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - lukaszkul - 08-05-2012

Witam
Mam na imię Łukasz, od urodzenia w Bieruniu.
Zawsze było akwarium w domu, najlepsze Tata zrobił z małego kaflowego pieca z potężną ramą Smile
Przeszedłem przez wiele koncepcji i biotopów, ostatnio Malawi, ale od pewnego czasu myślę o pielęgnicach. Niestety dysponuję tylko 240l - właśnie stoi puste, przygotowana pod ryby z biotopu Ameryki. Myślę że pomożecie coś dobrać bo już mnie nudzi obraz nieruchomego korzenia za szkłem Smile
Wreszcie prawdziwe forum dla fanów pielęgnic.
Pozdrawiam wszystkich.
Łukasz


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - Topielec - 08-05-2012

Hej Łukasz Smile

Do piotrKa chyba masz rzut beretem, a ma on coś, co powinno Cię zainteresować Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - dator - 08-05-2012

Cytat:
(08-05-2012, 12:26 PM)lukaszkul napisał(a): Przeszedłem przez wiele koncepcji i biotopów, ostatnio Malawi, ale od pewnego czasu myślę o pielęgnicach.

Cześć Łukasz,
Rozumiem, że z biotopu Malawi miałeś inne ryby niż pielęgnice. Co trzymałeś?

Witaj Holson,
Duży kaliberSmile.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.2] - piotrK - 08-05-2012

(08-05-2012, 12:39 PM)Topielec napisał(a): Hej Łukasz Smile

Do piotrKa chyba masz rzut beretem, a ma on coś, co powinno Cię zainteresować Smile

No bardzo blisko to też nie, ale można by sprawę obsady obgadać na Śląski Weekendzie Akwarystycznym w Katowicach, w ten weekend. Może lukaszkul wpadnie.Wink