Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! (/thread-8.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - dator - 09-10-2011

Cześć Master_BongoWink.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - GrzesiekK - 09-10-2011

Witamy. Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - dator - 10-10-2011

(11-06-2011, 08:32 AM)Aleksander napisał(a): Witam wszystkich !!!
Mam na imię Sławek akwarystyką zajmuje się od zawsze,pierwsze pielęgnice które rozmnożyłem to były Cichlasoma sajica w 15litrowym baniaku ale to było ze 30lat temu ! Moim oczkiem są pielegniczki ,myślę też o Crenicichlach ale jeszcze nie wiem których? Mało piszę ale sporo czytam! Pozdrawiam wszystkich.

Z poślizgiem czasowym, ale chciałem oficjalnie na Forum przywitać się ze Sławkiem. Dlaczego to robię? Mianowicie w dniu dzisiejszym miałem przyjemność poznać Sławka w jego miejscu pracy - sklepie akwarystycznym przy Al. Solidarności w Wawie (koło gmachu sądu). Ale to nie jest najważniejsze. Najistotniejsze jest to, że Sławek regularnie i często importuje z Brazylii oraz Peru ciekawe gatunki m.in. pielęgniczek i skalarów, w tym rzadkie odmiany. Zainteresowanym podaję maila: akwariumhobby@o2.pl.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - Topielec - 11-10-2011

No proszę, a autoprezentacja była taka skromna Smile Witam również nowych forumowiczów (ps. wiecie, że podobno poprawnie powinno mówić się "forowiczów" Big Grin).


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - ARAPAIMA - 12-10-2011

Witam wszystkich miłosników pielegnic.Smile
Mam na imie Piotr i pochodze z Krakowa,przygoda z akwarystyka zaczeła sie 25 lat temu,a od 18 bawie sie w Duze pielegniceShy.Na forum jestem od niedawna,postaram sie jednak podzielic moja skromna wiedza i powymieniac doswiadczeniami.Na chwile obecna mam kilka par duzych pielegnic w kilku zbiornikach.np cichla azul piquiti,parachromis dovii,red devil i oczywiscie moje ulubione astronotus ocellatus.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - qbsztyk - 12-10-2011

Witam nowych kolegów i zapraszam do prezentacji swoich zbiorników, widzę tu bardzo ciekawe rybska Big Grin

P.S Adam, jak jakiś forowicz uważa się za forumowicza to też jest poprawnie Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - Topielec - 12-10-2011

Pewnie, każdy ma prawo uważać się za kogo tylko ma ochotę Smile

Witam, witam, zapowiadają się ciekawe prezentacje Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - Ruki - 12-10-2011

Kraków rośnie w siłę! Smile Witaj Piotrze!


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - dator - 12-10-2011

Cześć Piotrze,
No, wreszcie się zdecydowałeś (jadą do mnie piotrowe doviiWink) - "grupa śmierci"Big Grin rośnie w siłę!


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - qbsztyk - 12-10-2011

A Wam tylko "guapoty" w głowie Wink