Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! (/thread-8.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - igor1996sa - 21-09-2011

Witaj Tomek!


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - mei - 22-09-2011

Ok, to może troszkę się Wam przedstawię Tongue
imię: Kaśka
lat: 27
lokalizacja: Wrocław

Mam 3 baniaki: 250L pseudo BW, 63L roślinniak i 10L kostkę, którą właśnie urządzam dla krewetek CR. W planach mam postawienie jeszcze 2 baniaków 63L (tanganika i iwagumi) ale może zmienię te plany na postawienie jednego większego akwa dla pielęgnic. No ale to i tak dopiero jak się przeprowadzę do jakiejś kawalerki ;/ Póki co mieszkamy sobie z moim chłopakiem w wynajętym pokoju. Krzychu to facet, który twierdzi, że baniaki są zbędne i w ogóle po co mi to, ale pierwsze co jak przychodzi z pracy, to wita się z rybolami Big Grin I również to jego "troska" o moje rybska spowodowała, że wszystkie wyglądają jak pływające kulki ;/ Jak chodziłam do pracy, to on był odpowiedzialny za ich karminie. No i karmił dużo i często bo przecież te biedne rybki ciągle są głodne Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - lukhil - 22-09-2011

Czesc KasiuSmile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - Topielec - 23-09-2011

Witaj na forum Kaśka Smile

Te wszystkie 3 baniaki masz w jednym pokoju? Smile Nieźle, ja mam podobną sytuację, ale w pokoju nie zmieści się więcej niż jedna nano solniczka. Moja żona też nie rozumie mojego hobby, ale szyby solniczki skrobie z glonów aż iskrzy Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - qbsztyk - 23-09-2011

(23-09-2011, 09:16 AM)Topielec napisał(a): Witaj na forum Kaśka Smile

Te wszystkie 3 baniaki masz w jednym pokoju? Smile Nieźle, ja mam podobną sytuację, ale w pokoju nie zmieści się więcej niż jedna nano solniczka. Moja żona też nie rozumie mojego hobby, ale szyby solniczki skrobie z glonów aż iskrzy Big Grin

Również witam nowo przybyłych Smile
Adam, ja wszystkie akwa mam w jednym pomieszczeniu i mieszkam w bloku, ale długo i cierpliwie musiałem nad tym pracować, rozumienia trzeba nauczyć Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - mei - 23-09-2011

Wszystkie baniaki mam w jednym pokoju i nawet mam już przygotowane miejsce na kolejne 2x63L. Robię też belkę oświetleniową na całość. Niestety właściciel się nie zgadza na kolejne akwaria Sad A szkoda bo to taki długi regał i sami pomyślcie jak ładnie wyglądałby rząd 3 baniaków 63L obok siebie Big Grin Łącznie by było 180x30x35cm Tongue


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - Ruki - 23-09-2011

Witaj Mei. Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - dator - 23-09-2011

Cześć miłośniczko flory i fauny podwodnej z najpiękniejszego miasta Polski (kawał życia zostawiłem we WrockuWink).


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - Cichlakiler - 23-09-2011

Witam wszystkich milosnikow pielegnic.

Pisze zza granicy,gdzie juz bardzo dlugo mieszkam...dlatego z gory sorry za ortografie...Confused

Mam juz rybki od przedszkola,ale jakos pozostalem przy Ameryce Pd.Moim ulubionym gatunkiem jest Cichla,a poza tym hoduje plaszczki gatunku Potamotrygon.
Mam kilka akwarii o lacznej pojemnosci okolo 9000 L
W przyszlosci bede ten litraz pomniejszal...jakos mi czasu brakuje...

Fajna strona...akwarystow coraz wiecej. Napewno sie bedzie dalej rozwijac, i wzbogacac w informacje.

Pozdrawiam!
AdamBig Grin





RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! - qbsztyk - 23-09-2011

Witamy, witamy, czyż to nie Ty żeś sobie sam nałapał Crenicichli przypadkiem? Big Grin