Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Pytania dotyczące konkursów - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Konkursy (https://cichlidae.pl/forum-62.html)
+--- Wątek: Pytania dotyczące konkursów (/thread-737.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Pytania dotyczące konkursów - Topielec - 02-12-2011

W tym temacie można zadawać wszelkie pytania dotyczące aktualnie toczących się konkursów.


RE: Pytania dotyczące konkursów - pawel060 - 11-06-2012

Szanowny Cichlidae Team! Tongue Myśleliście może o jakimś większym konkursie akwarystycznym? Od dłuższego czasu nie spotkałem się z żadnym konkursem organizowanym przez strony internetowe. Kiedyś pojawiały się dosyć często, a nagrody były całkiem atrakcyjne. Myślę, że warto było by zorganizować taki konkurs, ale nie "cichy" dla użytkowników, tylko taki aby było o nim wiadomo. Łączyło by się to z reklamą forum i być może zdobylibyśmy "cennych" użytkowników. Warto było by się zapytać różne firmy akwarystyczne, czy nie chciały by sponsorować (myślę że jeśli się trochę poszuka i potraktuje sprawę poważnie, to nie będzie problem). Dodatkowo jak widzę współpracujemy z MA, to pewnie by zamieścili ogłoszenie. Pozostawiam do rozważenia Wink


RE: Pytania dotyczące konkursów - Killifish - 11-06-2012

Thx Pawle, myslimy, pomyslów duzo, czasu jak zawsze Smile


RE: Pytania dotyczące konkursów - Christo - 06-11-2012

Co myślicie o konkursie Aqua-el'a? Pewnie głupie pytanie, ale "syfiarze" mają po co startować?

pozdrawiam
Christo


RE: Pytania dotyczące konkursów - Killifish - 06-11-2012

My tego konkursu nie organizujemy, zatem skąd mamy wiedzieć? Wink
Ale moim zdaniem nie dla nagród startuje się w konkursach a dla pokazania czegoś ciekawego, zatem masz moje błogosławieństwo Smile
Popieram natomiast inną akcje Aquaela: "Akwarium za jeden usmiech" i polecam aby się z nią zapoznać.


Konkurs Cichlidae jest już na finiszu, wkrótce zostanie ogłoszony!

A po nim następny konkurs, bo już pomysł jest na niego.


RE: Pytania dotyczące konkursów - Christo - 06-11-2012

(06-11-2012, 20:46 PM)Killifish napisał(a): My tego konkursu nie organizujemy, zatem skąd mamy wiedzieć? Wink
Ale moim zdaniem nie dla nagród startuje się w konkursach a dla pokazania czegoś ciekawego, zatem masz moje błogosławieństwo Smile
Popieram natomiast inną akcje Aquaela: "Akwarium za jeden usmiech" i polecam aby się z nią zapoznać.


Konkurs Cichlidae jest już na finiszu, wkrótce zostanie ogłoszony!

A po nim następny konkurs, bo już pomysł jest na niego.

Ja nie dla nagród i laurów, tylko szukam bodźca do jakiejkolwiek twórczości.

A ten konkurs Cichlidae (obecny i/lub następny) to czego dotyczy bo jakoś na żadne info nie trafiłem?


RE: Pytania dotyczące konkursów - pawel060 - 06-11-2012

(06-11-2012, 21:02 PM)Christo napisał(a): A ten konkurs Cichlidae (obecny i/lub następny) to czego dotyczy bo jakoś na żadne info nie trafiłem?
Bo to jest konkurs wewnętrzny dla tych którzy mają brązowe nicki Big GrinTongue



RE: Pytania dotyczące konkursów - Killifish - 06-11-2012

(06-11-2012, 21:28 PM)pawel060 napisał(a):
(06-11-2012, 21:02 PM)Christo napisał(a): A ten konkurs Cichlidae (obecny i/lub następny) to czego dotyczy bo jakoś na żadne info nie trafiłem?
Bo to jest konkurs wewnętrzny dla tych którzy mają brązowe nicki Big GrinTongue

Paweł - chcesz mieć przekreślonego nicka? Wink

Wewnętrznie to sobie ustalamy wiele, a ze zorganizowaniem dobrego konkursu, to też jest zabawa, coś o tym wiem Big Grin Konkurs, gdzie za głupią minę jest kolacja z Killim, to nie problem Tongue Wink

Wkrótce się dowiecie serio, na dniach nawet...
Szykować palce do pisania, aparaty do robienia zdjęć i kamery do filmowania Big Grin
Serio, Team nie śpi, działa ostro na wielu płaszczyznach, pomimo tego, że ma prywatne życie, pracę i inne pasje, co też trzeba na wagę zrozumienia wrzucić Smile



RE: Pytania dotyczące konkursów - pawel060 - 06-11-2012

Dobra dobra, no to czekamy niecierpliwie Big Grin


RE: Pytania dotyczące konkursów - Killifish - 23-11-2012

W ten weekend wystartuje pierwszy konkurs Smile Dla wszystkich użytkowników, jedynym pokrzywdzonym jestem ja, bo nie mogę w nim brać udziału Smile ale czego się nie robi dla Was Wink