Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:) - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:) (/thread-6880.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:) - piotrK - 01-09-2016

Natura jest kobietą Tongue Big Grin


Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:) - arribada - 01-09-2016

Wszystkie tornada i tajfuny to też kobiety. Są porywcze, wilgotne, fascynujące a po chwili ... nie masz auta i domu :-)


RE: Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:) - DawidK - 01-09-2016

Popieram macie racje. Ja też odkryłem dużo pięknych miejsc z moich okolic. A z jazdą rowerem i kobietami trzeba uważać. Ostatnio ładna rowerzystka przejeżdżała, jak się do mnie uśmiechnęła to się zapatrzyłem i omal w krzaki nie wpadłem, ale miała ubaw Smile


RE: Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:) - DawidK - 28-10-2016

Hej w niedziele mieliśmy koncert w Krzeszowicach. Impreza bardzo udana, fajnie zorganizowana i dużo atrakcji. Natomiast zespół Forest Boys zaliczył najlepszy występ w karierze. Pierwszy raz zaliczyliśmy pełny koncert, graliśmy ponad 30 min. I zaśpiewaliśmy aż 7 piosenek, co jest naszym rekordem. Zaśpiewaliśmy też autorski utwór. Dużym wyróżnieniem dla nas było to, że po koncercie sam Paweł Kukiz podszedł i nam pogratulował występu. Zrobiliśmy sobie tez fotkę. Jestem bardzo zadowolony, że tak się muzyczna kariera rozwija. Obyśmy mieli jeszcze więcej tak super udanych koncertów. link do opisu i fotek:
Wczoraj byliśmy na zawodach pływackich w Chrzanowie, na XV mitingu pływackim"Cabańska Fala" im. Krzysztofa Brzęczka . Poszło nam bardzo dobrze. Ja w swojej grupie miałem 3 miejsce, a kolega w swojej grupie 1 miejsce. Z innych placówek tez mieli dobre wyniki. Jeszcze w listopadzie czekają nas zawody w Dąbrowie Górniczej i Turniej tańca w Krakowie. Link do opisu: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1208291015912245&set=a.153197531421604.39685.100001940753984&type=3


RE: Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:) - tatakuby - 28-10-2016

A ja się pytam gdzie jakiś link YouTuba żeby zobaczyć was w akcji?
Gratki za udany koncert i za osiągnięcia w pływaniu.
Jak to powiedział kiedyś Kuba Wojewódzki - "mam kilka tysiecy płyt w domu ... I brakuje mi tylko jednej ... Wiesz jakiej? Twojej" Wink


RE: Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:) - cychlida - 28-10-2016

Dawid, gratuluję. Podejrzewam, że dla wielu użytkowników tego forum jesteś wyrzutem sumienia. Dla mnie na pewno Smile.
Zawsze imponowali mi ludzie, którzy potrafili realizować się na wielu polach aktywności. Powodzenia i dużo samozaparcia w realizacji celów.


RE: Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:) - DawidK - 28-10-2016

Już  wrzucam linka na fb z naszego występu, na rynku w Oświęcimiu. Występowaliśmy na pikniku organizacji pozarządowych z naszego powiatu. Sorki za jakość czasem szumi, nagrywane zwykłą komórką: 
 :usmiech:


RE: Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:) - sagan - 04-04-2017

(28-10-2016, 16:04 PM)DawidK napisał(a): Już  wrzucam linka na fb z naszego występu, na rynku w Oświęcimiu. Występowaliśmy na pikniku organizacji pozarządowych z naszego powiatu. Sorki za jakość czasem szumi, nagrywane zwykłą komórką: 
 :usmiech:

Ciekawy występ, szkoda że taka jakość Sad


RE: Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:) - DawidK - 22-04-2017

No szkoda jak będę miał lepszej jakości to wrzucę. A i w środę teraz będziemy mieć przegląd osób niepełnosprawnych arlekiny. Będę prowadzącym i będziemy śpiewać. Teraz zrobiłem piosenkę, dla dziewczyny która bardzo mi się podoba. Chciałbym ją zaskoczyć i jej zaśpiewać tą piosenkę i zadedykować. Może się uda i spełnię swoje marzenie o uczuciu i miłości. Jakby ktoś chciał mogę zaprezentować pokazać, każda opinia się przyda jak mi wyszło.


RE: Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:) - Qbek - 22-04-2017

Jezeli masz tylko chec to w dziale "poza akwarystycznie" mozesz zaprezentowac tekst piosenki Smile