Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Rarytasy w sklepach zoologicznych - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Dyskusje ogólne (https://cichlidae.pl/forum-46.html)
+--- Dział: Hodowle, sklepy, importerzy (https://cichlidae.pl/forum-47.html)
+--- Wątek: Rarytasy w sklepach zoologicznych (/thread-599.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - Bernard - 02-07-2012

Darku - tak to właśnie jest. Każdy z nas idzie swoją ścieżką akwarystyczną. Jeden zmienia biotopy co kilka miesięcy, drugi co kilka lat, trzeci jest wierny danemu biotopowi baaaardzo długo, a inny wcale nie jest przywiązany do jakiegoś biotopu. Jeszcze 2 lata temu nie sądziłem, że mogę mieć w swoich akwariach inne ryby niż pielęgnice z Tanganiki, a jednak okazało się inaczej Wink
Swoją drogą czeka Cię bardzo interesująca przygoda z Tanganiką. Powodzenia!


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - Szymon. - 21-08-2012

Nie wiem, czy było, ale dziś byłem w Kakadu w CH Reduta (Wwa) i w jednym z akwa pływają dwie przepiękne P. Managuańskie. Naprawdę warto zobaczyć te olbrzymy. Coś pięknego. Cena chyba 200zł/szt. Pomijam fakt zbyt małego zbiornika. Osobom trzymającym te gatunki nie dziwię się, mnie urzekły od pierwszego ujrzeniaSmile


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - Cichlidek - 27-08-2012

W sklepach Łowickich (u nas są 4 sklepy) są tylko:
Zebry ksanotyczne mix z papuzią
Nikaraguańskie
Barwniaki
Ramirezy
Kakadu
Paletki
Skalary
Agasizzy

I to chyba tyle , ja muszę jeździć po ryby po 50-100km, zbrodnia po prostu. Niektórzy co mieszkają obok discusa-zazdroszczę, nie musicie latać jak głupi:/


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - Ruki - 04-09-2012

Byłem wczoraj i dziś w sklepach Zoo-Żyrafa. Ogólnie bardzo zaskoczony jestem poziomem ryb, które tam znalazłem. Smile Na Kazimierza Wielkiego kilka gatunków proporczykowców, z pielęgnic taki podstawowy asortyment Tanga, Malawi i Centralsy. Z pielęgniczek kakadu, ramirezy i Nannacara anomala(bardzo ładne!), barwniaki czerwonobrzuche i szmaragdowe.
Na Grzegórzeckiej to co na Kazimierza Wielkiego, ale też kilka innych pielęgnic. Zostało kilka N. transvestitus(znajdzie się jedna para), są też A. thomasi(ładne Wink). Z pielęgniczek są agassizii, hongsloi, nijsseni i macmasteri.

Co ciekawe, na dzisiejszej giełdzie na Balickiej ryby Astatotilapia nubila.


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - Sendog - 04-09-2012

Giełda dalej działa? Uwielbiałem tam jeździć - kiedyś dawno dawno temu trafiłem tam pierwsze speciosusy


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - Ruki - 04-09-2012

Co wtorek jest, od 13-14 do wieczora. Wink


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - polak.krk - 10-09-2012

Ruki opowiedz jak sie ma na Grzegorzeckiej duze slone akwarium, chyba ma 1000l. Smile Chetnie bym je teraz zobaczyl. Smile


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - Ruki - 10-09-2012

Chyba ma się dobrze, ale ja się na morszczkach nie znam. Big Grin


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - Bobix - 10-09-2012

Jest ktoś z okolic Lubelskiego ?


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - Vieja - 10-09-2012

Tak,jestWink